Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 листопада 2019
6,0 °C
ясно

Статті

ВІННИЧАНИ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ МІСТА СУСІДІВ З РИБНИЦІ
22 листопада 2012, 00:00
ВІННИЧАНИ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ МІСТА СУСІДІВ З РИБНИЦІ
21 листопада делегація Вінницької області на чолі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським взяла участь в офіційних заходах з нагоди 384-ї річниці з Дня створення міста Рибниця Придністровського регіону.
 На урочистості до Рибниці, окрім вінничан, завітали гості з міста Гола Пристань Херсонської області (Україна), міста Дімітров Московської області (Росія), представники Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів, депутати та голови райдержадміністрацій Придністров’я.
На урочистих зборах Ігор Кревський поздоровив жителів Рибниці з річницею і зачитав вітальний адрес від імені голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка, голови облдержадміністрації Миколи Джиги та всього депутатського корпусу області.
- Ми, вінничани, ваші сусіди, щиро раді від того, що маємо ділові, громадські і культурні відносини з жителями міста Рибниця. Вони демонструють, що розвитку дружніх контактів не заважають ні кордони, ні політика, ні різні мови. Ми також надіємось, що наша співпраця в перспективі набуде нового змісту в рамках Єврорегіону «Дністер», - наголосив І. Кревський.
Він побажав усім жителям міста успіхів, мирного неба, процвітання, реалізації всіх перспективних планів.
В рамках візиту учасники вінницької делегації запропонували керівництву Рибницької райдержадміністрацій співпрацю з Хмільницьким районом нашої області, а також вирішили питання щодо відновлення співпраці між Піщанським районом Вінниччини та Кам’янським районом Придністров’я.
На завершення свята всім гостям була представлена цікава програма участі у різноманітних виставках та ярмарках, спортивно-розважальних змаганнях, флеш-мобі «Рибниця – краще місто на землі». Закінчилося дійство святковим концертом та народними гуляннями.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар