Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
17 листопада 2019
8,0 °C
пасмурно

Статті

ВІДСЬОГОДНІ ТУРИСТИ ЗМОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЬ НОВОЮ КАРТОЮ-СХЕМОЮ ВІННИЦІ
04 вересня 2012, 00:00
ВІДСЬОГОДНІ ТУРИСТИ ЗМОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЬ НОВОЮ КАРТОЮ-СХЕМОЮ ВІННИЦІ
Напередодні Дня міста, 4 вересня, відбулась презентація нової туристичної схеми Вінниці, створеної в автентичному художньому стилі. 50 тисяч примірників протягом двох місяців будуть розповсюджуватися по готелях міста, а у день святкування – роздаватися вінничанам та гостям обласного центру на вулицях. Однак, карта-схема не є остаточним варіантом. Вінничани та гості міста можуть вносити свої пропозиції щодо її покращення.
Кожен турист знає, як важко без карти зорієнтуватися в чужому місті. Скільки цікавих туристичних об’єктів, сувенірних крамничок та затишних кав’ярень хотілося б відвідати в незнайомому місті, але за браком часу і інформації про розташування та розклад роботи не встигає цього зробити. Вінниця прагне бути гостинною і саме тому відділ молоді та туризму Вінницької міської ради спільно з МК «Турцентр Подільський» розробили та видали оригінальну туристичну карту-схему Вінниці. А на стіні вежі, яка здавна є візитівкою міста, встановлено планшет з зображенням карти, де з нею можуть ознайомитися усі бажаючі.
На карті зображені 42 туристичні об’єкти – історичні та архітектурні пам’ятки міста, розважальні заклади, ресторани, кав’ярні і просто цікаві місця, які варто відвідати гостям обласного центру та самим вінничанам. «Під час створення карти враховувалася думка колег та друзів з Росії та Польщі, котрі відвідували наше місто, – розповідає директор МК «Турцентр Подільський» Віктор Мазурик. – Все відбувалося у тестовому режимі. «Озброївшись» проектними картами-схемами вони занотовували свої враження, проблемні моменти у пересуванні по Вінниці. Ці зауваження ми використали під час корегуванні карти та системи туристичної навігації у місті». Нову карти-схему було розроблено з використанням досвіду Венеції, Кракова, Любліна, Вроцлава, Сен-Тропе та Львову.
У День міста, 8 вересня, карту-схему безкоштовно зможуть отримати усі бажаючі мешканці та гості міста. Вона також буде розповсюджуватися у готелях Вінниці. Начальник відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради Руслан Анфілов запевняє, що карта буде гарною туристичною рекламою міста і переконаний, що з її допомогою гості зможуть побачити Вінницю з іншої точки зору – як романтичне та затишне місто, яке приємно відвідати. Незабаром для зручності пересування центральною вулицею міста на усіх її перехрестях будуть встановлені вказівники.
Наразі випущено 50 тисяч примірників карти. Саме стільки планується розповсюдити за 2-3 місяці. А протягом цього часу розробники збиратимуть пропозиції від вінничан та гостей міста щодо її покращення. Свої коментарі та зауваження можна залишити в МК «Турцентр Подільський» (тел.. 50-85-85), або ж у спеціальних групах в соціальних мережах.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар