Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 грудня 2019
1,8 °C
ясно

Статті

ВІЦЕ-МАРШАЛЕК ЛОДЗЯ ПАТРОНУВАТИМЕ ВІННИЦЬКИХ СТУДЕНТІВ
22 серпня 2012, 00:00
ВІЦЕ-МАРШАЛЕК ЛОДЗЯ ПАТРОНУВАТИМЕ ВІННИЦЬКИХ СТУДЕНТІВ
Офіційна делегація з Лодзинського воєводства на чолі з віце-маршалком Марцином Бугайским стала четвертою іноземною делегацією, яка прибула на Вінниччину святкувати День незалежності України.
На зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком пан віце-маршалек прибув разом із консулом Республіки Польща у Вінниці Сильвестром Руді. Зі свого боку Сергій Татусяк запросив на зустріч місцевих студентів, які навчаються у польських вищих навчальних закладах.
Марцин Бугайский позитивно оцінив співпрацю представницької влади Вінниччини і молодіжних організацій. Особливо гість відзначив такий формат роботи як Студентський парламент.
– У Лодзі є подібні організації студентів. Я з ними особисто контактую, бо розумію, що молодь – це наша інвестиція. Я також готовий взяти під опіку і вінницьких студентів, які будуть у нас навчатися, – повідомив пан віце-маршалек.
Після молодіжних питань сторони обговорили напрямки співпраці в рамках різних європейських програм, в тому числі «Східне партнерство». Остання виділила для України 28 млн. євро на проекти в сфері розбудови регіональної влади.
– Ви знаєте, що Вінниччина плідно працює в питанні реформування місцевого самоврядування, взявши за зразок польську модель влади. Тут я хотів би подякувати польському консульству за величезне сприяння у виїздах наших делегацій самоврядців для навчання у Польщі, – зазначив Сергій Татусяк.
Марцин Бугайский підкреслив, що і надалі сприятиме питанню розвитку самоврядування на Вінниччині. Крім того, він запропонував тісніші контакти в сфері медицини, бізнесу та садівництва й городництва. Зокрема, віце-маршалек запросив С.Татусяка з делегаціями до Лодзя на медичну конференцію у вересні та бізнес-форум у листопаді цього року.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар