Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 вересня 2019
12,0 °C
легкий дождь

Статті

ВЧОРА ЖИТЕЛІ СЕЛА ЗАРВАНЦІ ПЕРЕКРИЛИ АВТОТРАСУ
07 грудня 2012, 00:00
ВЧОРА ЖИТЕЛІ СЕЛА ЗАРВАНЦІ ПЕРЕКРИЛИ АВТОТРАСУ
На виїзді з м. Вінниці по вул. Хмельницьке шосе на автошляху «Львів-Кіровоград-Знаменка» мешканці села Зарванці Вінницького району обмежили рух автотранспорту, шляхом безперервного руху по пішохідному переходу. Вимагали забезпечити подачу газу в їх будинки.
Учасники акції тримали в руках плакати: «Поверніть людям гроші!», «Дайте нам газ!». Зі слів протестуючих, підвідний газопровід завдовжки 24 км у Зарванці був побудований наприкінці січня 2011 року, однак дотепер ним не поданий газ для забезпечення газопостачанням житлових будинків.
Працівники міліції забезпечували охорону громадського порядку під час акції. За словами начальника УГБ УМВС Володимира Лисого: "Люди були попереджені правоохоронцями про те, що їх дії несуть за собою кримінальне правопорушення за ст. 279 КК України (блокування транспортних комунікацій). Передбачено покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Через 20 хвилин працівникам міліції вдалося досягнути домовленостей з ініціативною групою мітингувальників про те, щоб розблокувати рух автотранспорту".
Слідчо-оперативною групою зібрані матеріали. Акція задокументована. Кваліфікацію даного кримінального порушення дасть слідство.
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар