Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 травня 2020
12,4 °C
небольшой дождь

Статті

ВБЕРЕГТИ ОСЕЛЮ ВІД ЗЛОДІЇВ ДОПОМОЖЕ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ОХОРОНИ
05 грудня 2012, 00:00
ВБЕРЕГТИ ОСЕЛЮ ВІД ЗЛОДІЇВ ДОПОМОЖЕ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ОХОРОНИ
Наближається сезон новорічних свят, під час якого чимало громадян тимчасово вирушають подалі від міської метушні й поближче до природи – на гірськолижні схили, теплі морські узбережжя, чи просто в гості до родичів у сільській місцевості. В той час їх помешкання у містах залишаються без нагляду й охорони, про що добре знають квартирні крадії – саме в сезон новорічних свят у декілька разів зростає кількість крадіжок з помешкань городян.
Аби забезпечити збереження майна від квартирних злодіїв під час зимових свят, можна поставити кілька замків на двері чи навіть нові двері, хоча цього, скоріше за все, буде недостатньо. Зломом квартир займаються професіонали, яких навряд зупинять стандартні способи захисту. Існує безліч різних способів убезпечити себе від крадіжок і захистити квартиру від злому, але найпростіший та найдієвіший з них – поставити квартиру на пультову охорону Державної служби охорони.
При зверненні до ДСО заявка відразу передається відповідальному інженеру, який негайно зв’яжеться із Вами й у зручний для Вас час прибуде за вказаною адресою. Кваліфікований працівник ДСО надасть безкоштовну консультацію щодо вибору ефективної схеми охорони помешкання, вартості монтажних робіт та абонентської плати.
Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону ваша власність гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до вашого помешкання, на пульт Державної служби охорони надійде сигнал «Тривога» й за лічені хвилини мобільна група добре підготовлених та належно озброєних міліціонерів охорони прибуде на місце події й не дасть зловмисникам заволодіти Вашим майном.
При виконанні робіт із обладнання помешкань системою охоронно-тривожної сигналізації використовуються прилади, які пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об’єктів.
Отримати додаткову інформацію або замовити послуги Державної служби охорони у Вінницькій області Ви зможете, звернувшись безпосередньо до УДСО при УМВС України у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, пров. Залізничний, 6, тел.: (0432) 27-54-18 або зателефонувавши за номерами 0 800 502 220 та 0 800 211 000. Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні. Лінія працює цілодобово.
УДСО при УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар