Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 лютого 2020
2,0 °C
пасмурно

Статті

ВАЛЬС ВЕТЕРАНІВ ПІД МІЛІЦЕЙСЬКИЙ ОРКЕСТР
07 травня 2012, 00:00
ВАЛЬС ВЕТЕРАНІВ ПІД МІЛІЦЕЙСЬКИЙ ОРКЕСТР
Незабаром уся країна відзначатиме 67-річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. В ці передсвяткові дні ми вшановуємо ветеранів, учасників найкривавішої війни минулого століття.
Для українців, як і для всіх інших пострадянських народів, Велика Вітчизняна війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Це була справедлива, визвольна, священна війна проти підступного і жорстокого ворога, який виношував плани перетворити на рабів слов'ян та інші народи.
9 Травня – це, в першу чергу, свято ветеранів. Їхній подвиг незабутній, а наш обов’язок перед ними – священний.
Вчора у місті Вінниці у Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького оркестр Вінницького обласного управління внутрішніх справ зібрав біля себе маже сотню ветеранів Великої Вітчизняної війни. Літні люди прийшли послухати музику близьку для їхньої душі, поспілкуватися, згадати своїх побратимів, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину.
Звуки духової музики змусили присутніх, не дивлячись на поважний вік, згадати кілька танцювальних рухів. Музичний міліцейський колектив порадував серця ветеранів їхніми улюбленими вальсами, польками, танго та легендарним маршем «День Победы».
Захід пройшов у теплій атмосфері. На обличчях ветеранів сяяли посмішки.

Ірина Добровольська
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар