Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 листопада 2019
-5,3 °C
облачно с прояснениями

Статті

В УМВС ВШАНУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ МІЛІЦІЇ
11 листопада 2012, 00:00
В УМВС ВШАНУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ МІЛІЦІЇ
В обласному управлінні внутрішніх справ чествували пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.
 10 листопада - день, який звикли вважати своїм професійним святом усі, хто служив в міліції за часів Радянського Союзу. Цей день визначено святковою датою вшанування ветеранів органів внутрішніх справ.
В урочистостях взяли участь керівники області та міста.
Зі словами шани та вдячності до ветеранів звернувся начальник УМВС генерал-майор міліції Валерій Нонік :
- Ваша натхненна праця, шановні ветерани, професіоналізм та досвід продовжують жити у формуванні кращих традицій української міліції. Ми безмежно вдячні Вам за працю і величезний внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку в державі, захисту конституційних прав і свобод громадян. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з такими фахівцями і досягати разом професійних висот.
 Після святкової промови очільник міліції області виконав приємну місію - низка сивочолих ветеранів отримали з рук генерала нагороди.
 До багаточисленних привітань долучилися голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник міського голови Валерій Коровій, які крім слів подяки за доблесну працю вручили винуватцям свята премії та нагороди.
Сьогодні ветеранська організація міліції Вінниччини нараховує більше 7 тисяч пенсіонерів, серед яких близько 2000 – це учасники бойових дій, 1051 – ліквідатори аварії на ЧАЕС, 2300 ветеранів віддали службі в міліції понад 25 років.
Після офіційної частини зібрання присутні мали нагоду насолодитися концертними номерами оркестру УМВС.
СЗГ УМВС
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар