Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 грудня 2019
1,0 °C
ясно

Статті

В УМВС ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС
26 квітня 2012, 00:00
В УМВС ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС
Сьогодні в обласному Управлінні міліції Вінниччини провели урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Згадати цей день та вшанувати пам’ять бойових побратимів, прийшли сьогодні працівники міліції, які брали участь у ліквідації аварії, ветерани ОВС та особовий склад працівників обласного Управління.
До присутніх з привітальним словом звернувся начальник УМВС України у Вінницькій області генерал-майор міліції Валерій Нонік:
- Сьогодні ми вшановуємо учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які в ті трагічні дні проявили надзвичайну мужність і героїзм, вступивши в боротьбу з радіаційною стихією. Вони чесно і добросовісно виконали свій службовий та громадянський обов’язок. Минуло 26 років, і в наших лавах продовжують службу лише 6 ліквідаторів, 1052 – вийшли на заслужений відпочинок, 131 з них визнано інвалідами 1-ї групи. На жаль вимушений констатувати, що 80 наших побратимів померли. Схиляємо голови перед ними - хто ціною власного здоров’я та життя оплатив право на життя мільйонів людей.
В ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС приймали участь більше тисячі працівників органів внутрішніх справ Вінницької області. Перший загін правоохоронців, у складі 208 чоловік, був сформований за кілька днів і вже 2 травня 1986 року прибув у містечко Іванків у розпорядження штабу МВС України для виконання надзвичайно важливого завдання по ліквідації наслідків аварії та охорони громадського порядку .
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар