Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 квітня 2019
13,0 °C
легкий дождь

Статті

В УМВС ВІДЗНАЧИЛИ 90-РІЧЧЯ З ДНЯ СТВОРЕННЯ СЛУЖБИ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ
20 червня 2013, 00:00
В УМВС ВІДЗНАЧИЛИ 90-РІЧЧЯ З ДНЯ СТВОРЕННЯ СЛУЖБИ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ

В обласному Управлінні МВС України відбулися урочисті заходи з нагоди 90-річчя створення служби дільничних інспекторів міліції. На святі були присутні члени колегії, ветерани та сім’ї дільничних інспекторів. З вітальним словом до присутніх звернувся керівник вінницьких міліціонерів Віктор Русин:" 90 років – вагомий відрізок часу. Це кілька людських поколінь, кілька історичних епох. Служба дільничних була створена однією з перших у системі правоохоронних органів. І до майже вікового ювілею Ви підійшли з певними досягненнями та вагомими здобутками."

З метою популяризації служби дільничних інспекторів міліції, утвердження кращих міліцейських традицій в області було організовано та проведено конкурс дитячого малюнку на тему "Мій дільничний інспектор міліції". У конкурсі взяли участь близько 400 малюнків, майже 200 із них пройшли перший етап та прикрашають виставкову експозицію УМВС.

На сьогоднішньому святі були присутні переможці 2-го етапу конкурсу. Юні художники отримали з рук генерала нагороди та подарунки. За зайняте ІІІ місце у першій віковій категорії від 6 до10 років нагороджена Марина Драчук з міста Гайсин. Дівчина намалювала міліціонера під час затримання злочинця. Друге місце посіла Мирослава Бурковська з міста Бершадь. Переможницею у цій віковій категорії стала Аня Лукова з Липовця. Серед дітей віком від 11 до 16 років почесне ІІІ місце посіла Настя Литус з Мурованих Куриловець, друге – Андрій Рура з Тростянця. Перемогу отримала дівчинка з міста Могилів-Подільський Аня Мельник, яка у своєму малюнку зобразила свою дружню родину, в який батько - дільничний інспектор міліції. Начальник УМВС Віктор Русин також нагородив переможців конкурсів "Кращий за професією" серед дільничних інспекторів міліції та відзначив кращий дільничний пункт міліції. За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків та виявлену високу професійну майстерність грошовими винагородами та Почесними грамотами нагороджені кращі дільничні інспектори Вінниччини. Для колег у святковий день виступив колектив оркестру УМВС України у Вінницькій області.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар