Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2020
0 °C
переменная облачность

Статті

В ЛІТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ДВОЄ МАЛОЛІТНІХ ВЛАШТУВАЛИ ПОГРОМ НА КЛАДОВИЩІ
14 листопада 2012, 00:00
В ЛІТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ДВОЄ МАЛОЛІТНІХ ВЛАШТУВАЛИ ПОГРОМ НА КЛАДОВИЩІ
Поламані хрести та повалені пам’ятники на могилах побачили люди, що прийшли провідати померлих родичів на кладовищі у с. Трибухи. Обурені наругою над пам’яттю рідних люди звернулися з заявами до Літинського районного відділу міліції, аби правоохоронці знайшли та притягли до відповідальності винуватців безчинства.
Слідча-оперативна група міліції, яка виїхала на місце злочину, нарахувала 7 розгромлених могил. Експерти виявили поблизу зруйнованих поховань сліди від взуття, які ймовірно залишили зловмисники. Характерно, що сліди були невеликого розміру, відтак могли бути залишені дітьми.
За словами начальника Літинського РВ УМВС Олексанра Короля, того ж дня міліціонери з’ясували, що погром на кладовищі влаштували двоє місцевих школярів … 7-и та 10-и років. Діти пояснили, що ввечері гралися на кладовищі, неподалік якого живуть. Ламати хрести та валити пам’ятники заходилися заради розваги.
 Діти не нестимуть кримінальну відповідальність за вчинення злочину, так як вони не досягли відповідного віку.
Натомість до адміністративної відповідальності притягли їх батьків за ст.184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) .
Крім того, батькам доведеться відшкодувати збитки, завдані "розвагами" їх дітей.
Анна Олійник
СЗГ УМВС
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар