Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 червня 2020
20,6 °C
дождь

Статті

В КІНОТЕАТРІ "МИР" ШУКАЛИ ВИБУХІВКУ
22 жовтня 2012, 00:00
В КІНОТЕАТРІ "МИР" ШУКАЛИ ВИБУХІВКУ
В Вінниці з дискотеки, розташованої у приміщенні кінотеатру «Мир», правоохоронці евакуювали близько 150 чоловік. Невідомий чоловік зателефонував до міліції та повідомив про закладення вибухівки.
21 жовтня о дванадцятій годині ночі до чергової частини обласного управлінні внутрішніх справ у Вінницькій області надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що у приміщенні кінотеатру «Мир» закладено вибухівку.
Протягом двох годин вибухотехніки та кінологи зі спеціально навченими службовими собаками обстежували приміщення кінотеатру, шукаючи вибухівку. Було евакуйовано майже 150 працівників та відвідувачів закладу. Обстеживши кінотеатр, дискоклуб та прилеглу територію, правоохоронці небезпечних предметів не виявили.
 Працівникам міліції вже відомо звідки телефонував «мінер», наразі його особа встановлюється. За даним фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України «Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками». За таке неправдиве повідомлення чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.
Ірина Добровольська
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар