Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 жовтня 2019
11,5 °C
ясно

Статті

УВАГА! ПІД ЧАС ЄВРО-2012 ДІЯТИМЕ НОВИЙ ЗАКОН ПРО АДМІНПРАВОПОРУШЕННЯ
31 травня 2012, 00:00
УВАГА! ПІД ЧАС ЄВРО-2012 ДІЯТИМЕ НОВИЙ ЗАКОН ПРО АДМІНПРАВОПОРУШЕННЯ
Незабаром у зв’язку з проведенням футбольного Чемпіонату Європи на території України вступить в силу Закон «Про особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення у період проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні», чинність якого спливає через 30 днів з моменту закінчення Чемпіонату.
 Про особливості цього Закону, якій діятиме і на іноземних громадян, розповів на брифінгу начальник Управління громадської безпеки УМВС України у Вінницькій області Володимир Лисий.
 Згідно цього Закону адміністративне затримання особи, яка вчинила адмінправопорушення, може тривати після складення протоколу про адміністративне правопорушення не більше однієї доби. Постанова по справі оголошується негайно після закінчення розгляду справи, копія якої вручається особі, стосовно якої її винесено, негайно під розписку Скарга на постанову по справі можна бути подана протягом трьох діб з дня винесення постанови.
Під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, яке було вчинене на території спортивної споруди під час проведення масового спортивного заходу, особі, яка його вчинила може бути заборонено відвідувати такі заходи на період проведення фінальної частини Чемпіонату «Євро 2012». Як розповів Володимир Лисий, у місцях входу глядачів на спортивні та культурно-видовищні заходи будуть встановлені спеціальні електронні пристрої, які ідентифікуватимуть глядачів та виявлятимуть тих, кому заборонено відвідувати такі заходи.
Іноземці та особи без громадянства, які постійно не проживають на території України, що вчинили адміністративне правопорушення після виконання адміністративного стягнення можуть бути примусово видворені за межі України за рішенням суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства.
Через 30 днів після закінчення футбольного Чемпіонату даний Закон втратить свою чинність.

Ірина Добровольська
СЗГ УМВС України у Вінницькій області


 
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар