Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 серпня 2019
29,0 °C
ясно

Статті

У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ У ВІННИЦІ ПРЕЗЕНТОВАНО НОВІ ЕКСКУРСІЙНІ ПРОГРАМИ
28 вересня 2012, 00:00
У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ У ВІННИЦІ ПРЕЗЕНТОВАНО НОВІ ЕКСКУРСІЙНІ ПРОГРАМИ
27 вересня, коли відзначається Всесвітній день туризму, до Вінниці приїхало чимало гостей поспілкуватись на туристичну тематику. КП «Подільський інформаційно-туристичний центр» запросив у подільську столицю заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ та вищих навчальних закладів з міст Житомира та Хмельницького, аби ознайомитися із туристичним потенціалом Вінниці та обговорити шляхи співпраці у напрямку туризму. Крім того, для школярів та гостей міста цього дня Подільський інформаційно-туристичний центр презентував нові інтерактивні екскурсійні програми.
Вже декілька років поспіль до Вінниці щороку приїздить чимало туристів. Тому в місті з’являються нові туристичні маршрути, цікаві об’єкти та різнопланові екскурсійні програми на будь-який смак. Місто розвивається у напрямку туристичного центру вихідного дня, адже чимало гостей із сусідніх міст приїжджають до Вінниці насолодитись яскравим та незабутнім вечірнім лазерним шоу на фонтані, прогулятись по історичних та пам’ятних місцях обласного центру тощо.
За словами начальника відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради Руслана Анфілова, Вінниця позиціонує себе туристичним центром і планує й надалі залучати якомога більше туристів. «Для більшої популяризації ми розробляємо різноманітні цікаві програми в самому місті, а також запрошуємо до нас представників інших міст, які мають відношення до туризму для обміну досвідом, - говорить Руслан Анфілов. – Саме тому сьогодні у Всесвітній день туризму ми запросили до Вінниці заступників директорів навчальних закладів міст Житомир та Хмельницький на круглий стіл-презентацію, аби показати та запропонувати досвід проведення навчально-виховних програм для студентів та школярів. Загалом у круглому столі взяли участь 150 чоловік, більше сотні з яких – представники сусідніх Вінниці міст».
Цього ж дня для школярів було презентовано також і нові екскурсійно-розважальні програми. Їх особливість полягає у тому, що під час проведення екскурсій містом вінницькі стюардеси не лише розповідатимуть дітям цікаві історичні факти, а й пропонуватимуть учням взяти участь у розвиваючих квестах, іграх та вікторинах. «Такі ігри також допомагають засвоїти інформацію про історичні факти, адже саме у формі інтерактивів найбільше запам’ятовуються цікаві подробиці історії не лише свого міста, а й країни, - зазначив Руслан Анфілов. - Таким чином сьогодні школяр чи студент, долучаючись до таких екскурсійних програм, фактично отримує додаткові знання, які можуть стосуватися Другої світової війни, періоду, коли Україна була Народною Республікою, періоду становлення нашої країни як європейської держави тощо».
Нові екскурсійні програми розраховані для будь-якого віку і на будь-який смак: це і пішохідні прогулянки, і автобусні екскурсії, і цікаві програми у екскурсійному трамвайчику «Везунчик». Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 59-52-82 (відділ у справах молоді та туризму)
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар