Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
17 листопада 2019
8,0 °C
пасмурно

Статті

У ВІННИЦІ ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЮНІ ВЕЛОСИПЕДИСТИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ
09 серпня 2012, 00:00
У ВІННИЦІ ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЮНІ ВЕЛОСИПЕДИСТИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ
12 серпня у Вінниці відбудуться змагання з велоспорту на шосе на призи Заслуженого майстра спорту, срібного призера Олімпійських ігор Сергія Чернявського.
Участь у турнірі візьмуть юні велосипедисти з усієї України. Всього очікується більш ніж 140 учасників.
Змагання з велоспорту на шосе на призи Сергія Чернявського у Вінниці проходять вже всьоме. Цьогоріч перший заїзд відбудеться 10 серпня за містом по Київському шосе. Стартуватиме індивідуальна гонка від зупинки «с. Сосонка». Фінішуватимуть спортсмени через 10 кілометрів у селі Дорожнє. Наступного дня, 11 серпня, відбудеться групова гонка по об’їзній дорозі від аеропорту «Вінниця» до села Лука-Мелешківська. Протяжність дистанції – 70 кілометрів.
А 12 серпня на проспекті Юності відбудуться фінальні змагання. Велосипедисти у трьох вікових категоріях подолають 30 кілометрів. Найстаршим учасникам цього турніру буде 16 років. Загалом змагання проходитимуть у трьох вікових категоріях: юнаки 1996-1997 років народження; юнаки 1998 року народження та молодші; дівчата 1996 року народження та молодші.
У зв’язку із велоперегонами, на час змагань з 8:30 до 13:00, буде призупинено рух транспорту по проспекту Юності від перехрестя з вул. Келецькою до перехрестя з вул. Пирогова (музей-садиба М.І.Пирогова). Маршрутні таксі та приватні автівки зможуть рухатись в об’їзд цієї ділянки по вул. Стахурського, Космонавтів, Келецькій та Келецькій, Квятека, Стахурського.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар