Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
13 листопада 2019
10,0 °C
переменная облачность

Статті

У ВІННИЦІ ЗАПРАЦЮВАВ ПУНКТ ОБІГРІВУ ДЛЯ БЕЗХАТЧЕНКІВ
17 грудня 2012, 00:00
У ВІННИЦІ ЗАПРАЦЮВАВ ПУНКТ ОБІГРІВУ ДЛЯ БЕЗХАТЧЕНКІВ
15 грудня у місті встановлено пункт обігріву для осіб, які не мають постійного місця проживання. Тут вони можуть отримати першу медичну допомогу, пообідати, а також переночувати. А вінничани, у гардеробі яких є зайвий теплий одяг, можуть зробити добру справу та принести його до пункту обігріву, тим самим допомогти тим, кому цей одяг потрібен.
Навпроти центрального автовокзалу під час сильних морозів у Вінниці завжди з’являється намет для безхатченків. Це тимчасовий притулок для людей, які не мають даху над головою, а також досить часто не мають теплого взуття та одягу. На сьогоднішній день у тимчасовому притулку вже заготовили хліб, заварку, цукор та одноразовий посуд, тут також є умивальник та працює польова кухня.
Допомогти особам, які не мають постійного місця проживання можуть усі бажаючі вінничани та громадські організації. У попередні роки сюди приносили теплі ковдри, одяг та взуття, а також продукти харчування. МНС-ники сподіваються, що і цього року активність вінничан дозволить безпритульним перебути низьку температуру, маючи тимчасовий дах над головою та теплу одежу і їжу.
У наметовому містечку також будуть проводитись бесіди працівниками правоохоронних органів з метою профілактики правопорушень з боку осіб, які не мають постійного місця проживання. Функціонуватиме цей намет цілодобово під час низької температури зовнішнього повітря.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар