Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 грудня 2019
-0,7 °C
облачно с прояснениями

Статті

У ВІННИЦІ ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ВІДОМОГО АКТОРА, РЕЖИСЕРА ТА СЦЕНАРИСТА РОДІОНА НАХАПЕТОВА
03 вересня 2012, 00:00
У ВІННИЦІ ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ВІДОМОГО АКТОРА, РЕЖИСЕРА ТА СЦЕНАРИСТА РОДІОНА НАХАПЕТОВА

В рамках міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв, вінничани мали змогу зустрітись з зірками світового кіно, відвідати майстер класи та продемонструвати свої роботи. Початок цього тижня увінчався зустріччю з відомим актором, режисером, сценаристом та продюсером – Родионом Нахапетовим.

Режисер зізнався, що до свого виступу спеціально не готувався. Сказав, що зараз не готовий до читання зі сцени творів. Але розповів про свій нелегкий та надзвичайно цікавий життєвий шлях.

Однією з перших ролей в кіно у Родіона була роль Леніна у фільмах «Серце матері» і «Вірність матері». Тоді за 2 роки зйомок йому пообіцяли цілу тисячу рублів. За твердженням актора, насправді це були невеликі гроші, і грав він вождя пролетаріату більше для своєї важко хворої матері. Для вмираючої жінки те, що син грає самого Володимира Ілліча на московській студії, мало велике значення.

Матір відомого режисера пройшла Другу світову війну в партизанському загоні, після - допомагала передавати листи політв'язням. Зараз мріє зняти фільм про те, як матір переходила кордон, вагітна ним. Саме патріотично налаштована мама назвала його на честь партизанського загону «Родина», незважаючи на те, що він хлопчик. Уже з часом, на кіностудії, під час перевірки корректор виправив його імя в титрах на Родіон. Так всьому світу актор і режисер став відомий як Родіон Нахапетов.

Глядачі довго не хотіли відпускати режисера та задавали йому купу питань, на які він відверто давав відповіді. Не встиг Нахапетов попрощатись із залом, як шанувальники кинулися до нього за автографами і фотографією на пам'ять.

Несподіваним подарунком для режисера стала книга, яка була написана під враженням від минулої зустрічі з великим режисером.

Цього разу на творчому вечорі побували і представники Обласної влади на чолі з головою, Сергієм Татусяком. Голова бюджетної комісії Вінницької області Наталія Гетце під враженням від розповідей відомого режисера, виразила йому подяку за творчий вечір та візит на Вінниччину.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар