Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,6 °C
ясно

Статті

У ВІННИЦІ ВІДБУВСЯ ФІНАЛ КОНКУРСУ "МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ"
05 липня 2012, 00:00
У ВІННИЦІ ВІДБУВСЯ ФІНАЛ КОНКУРСУ "МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ"
Обласний конкурс “Молода людина року” на Вінниччині був започаткований у 2008 році та щороку відбувається напередодні Дня молоді.
Він має на меті відзначити молодих людей, які зробили суттєвий внесок у розвиток області, мотивувати інших молодих мешканців краю до подальшої плідної професійної діяльності та активної участі у громадському житті. Почесне звання присвоюється молодим людям, особливі досягнення яких, не зважаючи на їхній молодий вік, сприяють розвитку суспільно-економічного життя громади області та розбудові України.
Цього року фінал V Вінницького обласного конкурсу “Молода людина року” та урочиста церемонія нагородження проходили у клубі «Спорттайм». За перемогу змагалися 143 учасники з різних районів та міст області, 60 з них дійшли до фіналу. У кожній з 20 номінацій експертна рада конкурсу визначила переможця та лауреатів конкурсу. Кожен з них став володарем диплома, ексклюзивної статуетки обласного конкурсу та цінного призу. Талановитих і визначних молодих людей вітали та бажали нових досягнень голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови облради Юрій Медведєв, міський голова Володимир Гройсман та депутати облради Григорій Заболотний та Наталія Гетце.
- Сьогодні у цьому залі зібралася гордість нашого краю, — наголосив Микола Джига, — наша молодь — активна, прогресивна, креативна та ерудована. У мене до вас одне прохання: не втрачайте цих якостей, не здавайтеся. Лише своєю працею ви можете прославити Вінниччину й нашу державу.
- Серед молоді Вінниччини є багато людей, які не сидять на місці, а діють. Беручи участь у різних соціально-важливих акціях, ці люди покладають свій час та зусилля на благо інших, і всі вони заслуговують на відзнаку, — зазначила у своєму привітанні Наталія Гетце. - Мені приємно спостерігати сьогодні таку кількість активної та прогресивної молоді. Добре, що молоді люди долучаються до громадської, політичної та соціальної діяльності.
Приємно зазначити, що серед лауреатів 5-го обласного конкурсу “Молода людина року” почесне місце займає також вчитель історії Роман Крохмалюк, член НСЖУ і Молодіжної організації журналістів.


Дмитро Вапельник,
член Молодіжної організації журналістів
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар