Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 серпня 2019
29,0 °C
ясно

Статті

У ВІННИЦІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ІНСТРУКТОРІВ АВТОШКІЛ
06 листопада 2012, 00:00
У ВІННИЦІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ІНСТРУКТОРІВ АВТОШКІЛ
5 листопада на автодромі за ініціативи керівництва Управління ДАІ УМВС Вінниччини пройшли змагання між інструкторами автошкіл області у майстерності безпечного керування автомобілем та на знання Правил дорожнього руху.
- Такі змагання проводимо вперше за останні п’ять років і плануємо їх організовувати щонайменше раз у півроку, - розповів начальник УДАІ УМВС полковник міліції Павло Солоненко. – Це допоможе не тільки визначити кращу автошколу, а й щоразу стимулювати підвищення рівня професіоналізму викладачів. Сьогодні між собою змагалися 16 автошкіл області, які представляли 19 інструкторів.
Чотири хвилини знадобилося Анатолію Ременяку, інструктору з Вінницької обласної автошколи Всеукраїнської школи автомобілістів з понад 20-літнім викладацьким стажем, щоб скласти іспит першим без жодної помилки.
Слід зазначити, що усі інструктори склали іспит на знання Правил дорожнього руху, і усі були допущені до наступного туру – безпечного керування автомобілем. Учасникам змагань необхідно було правильно виконати вправи за мінімальний проміжок часу. Для цього використовувалися автомобілі автошкіл різних моделей, але на результат вплинула лише майстерність водія.
На трасі довжиною у 800 м учасникам потрібно було виконати вправи: змійка переднім ходом, паркування переднім ходом під 45 градусів, паралельне паркування, паркування заднім ходом під кутом 90 градусів, квадрат «Клевер», «ефективний розгін», екстремальне гальмування проїздом через габаритні тунелі, змійка переднім і заднім ходом. При цьому неприпустимими були «занос» чи «знос» автомобіля, ручне гальмування та блокування коліс.
 За результатами конкурсу перемогу здобув Віталій Соболевський, інструктор ВОАУ «Автоучкомбінат». Він впорався з завданням за 1 хвилина 56 секунд. Друге місце посів Олександр Зєрщиков викладач автошколи «Форсаж». Він поступився переможцю часом у 04 секунди. Третє місце з часом 2 хвилини 04 секунди здобув Володимир Мацик, викладач школи «Автосвіт».
Переможці змагань отримали дипломи, кубки та призи – GPS-навігатори, відео реєстратори та сумки-холодильники. Наступних змагань слід чекати навесні, тож часу для підготовки більш ніж достатньо.
Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар