Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,6 °C
ясно

Статті

У ВІННИЦІ ПРОЙДЕ УНІКАЛЬНА ВИСТАВКА СКУЛЬПТУР ОЛЕКСІЯ ЛЕОНОВА
12 листопада 2012, 00:00
У ВІННИЦІ ПРОЙДЕ УНІКАЛЬНА ВИСТАВКА СКУЛЬПТУР ОЛЕКСІЯ ЛЕОНОВА

21 листопада 2012 року у виставковому залі Вінницького обласного краєзнавчого музею (вул. Соборна, 13) о 16.00 відбудеться відкриття виставки творчих робіт члена Національної спілки художників України ОЛЕКСІЯ ЛЕОНОВА, та о 17.00 відбудеться урочистий концерт на честь відкриття виставки.

Мистецтво Леонова – унікальне й новаторське. Воно стало проривом у художньому осмисленні історії всього людства, у розумінні дійсного призначення людини й шляхів її духовного становлення. Скульптор вийшов за рамки національної мистецької школи, осмислив буття з передових позицій ХХІ століття. Тематика творів автора надзвичайно широка і різноманітна. Цілою плеядою творчих образів він демонструє історію розвитку людського духу різних епох і народів. Основою творчості скульптора є духовний синтез культур, релігій, філософії у пошуку відповідей на сакральні запитання.

Скульптора цікавить форма, як вираження кращих людських почуттів-енергій, відтінки яких він настільки вміло передає в тонких лініях своєї скульптури, що відчувається її внутрішнє світіння. Стани осяяння, молитви, прагнення до духовного прозріння домінують у образах автора. Сповнена глибоким змістом скульптура Олексія Леонова несе сердечне тепло, відчуття якого для кожного може стати справжнім одкровенням.

Його скульптури стоять на знаменитій Алеї мистецтв у м. Києві, роботи майстра знаходяться в приватних колекціях України, Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя. Скульптор, закоханий у творчість, багато працює, його виставки практично не припиняються, і цього сезону заплановано шість персональних виставок (переважно за кордоном). Автор планує особисто бути присутнім на відкритті вінницької виставки.

Вхід на виставку для вінничан і гостей міста складає: для школярів та студентів 5 грн., для дорослих 10 грн. Виставка буде працювати щоденно, окрім понеділка, з 10:00 до 18:00 (з 21 листопада 2012 р. до 23 грудня 2012 р.), тел. для довідок: 35-31-30.

Підготував Леонід Вінницький,

член Молодіжної організації журналістів

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар