Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 квітня 2019
14,0 °C
пасмурно

Статті

У ВІННИЦІ ПРОЙДЕ “ПАРАД ЯЛИНОК”
21 листопада 2013, 00:00
У ВІННИЦІ ПРОЙДЕ “ПАРАД ЯЛИНОК”

Конкурс проводиться з метою створення новорічної атмосфери та сприяння підтримці та розвитку міських традицій через любов до рідного міста та людей, які в ньому живуть.

Основна мета - створення святкового настрою завдяки участі підприємств міста у новорічно-різдвяному оформленні міста з використанням світлових елементів, сучасних оздоблювальних матеріалів та святкових прикрас, що максимально відображають діяльність кожного з підприємств.

Номінації конкурсу: «Найяскравіша ялинка», «Корпоративна красуня» або стильна ялинка, «Креативна ялинка», «Ялинка-2014». Переможці у кожній номінації («Найяскравіша ялинка» - 2 переможці, «Корпоративна красуня» або стильна ялинка – 2 переможці, «Креативна ялинка» - 2 переможці, «Ялинка-2014» - 4 переможці) визначатимуться шляхом глядацького голосування у мережі Інтернет (на сайтах «Моя Вінниця» та «Вінниця ОК») та у резиденції Дідуся Мороза.

Критерії оцінювання учасників: загальний зовнішній вигляд ялинки; креативний підхід та оригінальність; тематичність (відображення діяльності підприємства); наявність електрогірлянд та світових елементів в оформленні ялинки. Максимальна оцінка - 5 балів по кожному показнику.

Переваги проекту: безпосередня реклама власних послуг та продукції за допомогою креативних засобів; можливість спілкування с цільовою аудиторією (кожного дня до 30 тис. осіб відвідують площу); можливість непрямого впливу на цільову аудиторію; можливість стати переможцем конкурсу

Алгоритм участі у проекті:

Крок 1 Подати заявку в департамент культури в паперовому вигляді (зразок заявки знаходиться на сайті ВМР) або у електронному вигляді на адресу elka.vin2013@ukr.net

Крок 2 Закупити ялинку 3 (три) метри та виготовити корпоративні (рекламні) прикраси. Кожна конкурсна ялинка повинна відповідати таким вимогам: бути надійно змонтованою, з урахуванням техніки безпеки; мати прикріплену візитку з назвою ялинки та назвою підприємства (обов’язково), технікою виконання (по можливості).

Крок 3 Розмістити ялинку відповідно до схеми розташування у період з 17-18.12.2013 на майдані Незалежності.

Крок 4 Підготувати презентацію ялинки (концертно-розважальний варіант до 3 хвилин). Презентація відбудеться 20 грудня за участі головних Діда Мороза та Снігуроньки. Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся за інформацією по тел.59-50-53

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар