Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
17 листопада 2019
9,0 °C
пасмурно

Статті

У ВІННИЦІ ПРОЙДЕ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР ЗІ СПОРТИВНОЇ АКРОБАТИКИ “ЗІРКИ НАД БУГОМ”
25 лютого 2013, 00:00
У ВІННИЦІ ПРОЙДЕ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР ЗІ СПОРТИВНОЇ АКРОБАТИКИ “ЗІРКИ НАД БУГОМ”
З 27 лютого по 3 березня у спортивному комплексі «Авангард» проходитиме ХХІІ  міжнародний турнір «Зірки над Бугом». Понад 450 найсильніших акробатів з 14 країн дивуватимуть гостей свята акробатичними номерами, а також матимуть нагоду поспілкуватися із ветеранами вітчизняної та світової акробатики – цьогоріч під час турніру святкуватиметься 65-річний ювілей української акробатики.
Історія турніру спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці  розпочалась більше двох десятків років тому. Втім, завдяки його популярності, турнір було внесено до календаря спортивних заходів Міжнародної федерації гімнастики та оцінений фахівцями як малий чемпіонат світу.
Щороку на турнір «Зірки над Бугом» до Вінниці приїжджає близько 200-250 спортсменів. Однак, цьогоріч до обласного центру на турнір спортивної акробатики завітає рекордна кількість гостей – наразі участь у турнірі підтвердили 450 найсильніших акробатів, тренерів та суддів із Азербайджану, Бельгії, Білорусі, Великої Британії, Вірменії, Ізраїлю, Казахстану, Німеччини, Польщі, Португалії, Росії, Узбекистану та України.
Урочисте відкриття змагань відбудеться 27 лютого о 18:00. Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Леонід Голяк.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар