Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 серпня 2019
18,3 °C
пасмурно

Статті

У ВІННИЦІ ПРОВОДИТЬСЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
25 січня 2013, 00:00
У ВІННИЦІ ПРОВОДИТЬСЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
22 січня 2013 року відбулася друга робоча зустріч «Розробка грантових проектів» загальної програми навчання. Участь в заході взяли громадські організації та благодійні фонди, студентський парламент Вінниччини, заклади освіти міста Вінниці, зацікавлені у розробці та реалізації грантових проектів.Метою зустрічі стало обговорення практичної основи розробки грантового проекту. Проте загальна увага була приділена саме розробці логіко-структурної схеми.
«Робоча зустріч є необхідним кроком для напрацювання ефективного механізму співпраці експертів та бажаючих працювати над виконанням грантових проектів у Вінницькій області.  Представники громадських організацій та територіальних громад зможуть перейняти корисний досвід та  дізнатись про грантові програми для реалізації своїх перспективних проектів» - зазначила Наталія Миколаївна Гетце. Розробка грантових проектів це велика робота та зусилля. Як зауважили організатори, важливим є той факт, що вивчаючи одну лише теорію, неможливо навчитися писати грант. Доки  організація не напише першого проекта і не виграєте його, доти важко зрозуміти загальну схему роботи.
В межах зустрічі доповідала завідувач сектору моніторингу обласних програм виконавчого апарату обласної Ради Олеся Панасюк. Основою доповіді були такі питання, як структура побудови грантового проекту, логіко-структурна матриця проекту та концепція і індикатори якісної розробки грантового проекту. Запрошеним експертом був керівник молодіжної ліги розвитку підприємництва Генадій Поліщук. Він зазначав про особливості співпраці з донорськими організаціями та досвід залучення благодійних коштів для реалізації проектів розвитку громад. На зустрічі було представлено список актуальних грантів, в яких можуть взяти участь громадські організації та благодійні фонди Вінницької області. Це значно полегшує роботу для молодих активістів, що планують працювати в даному напрямку. Як зазначила Наталія Гетце: «Обласна рада продовжує підтримувати молодь в усіх її починаннях, і готова це робити і надалі, якщо ми бачитимемо чіткі результати».
Довідка: навчальна програма для громадських організацій організована за підтримки голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови постійної комісії з питань бюджету Наталії Гетце.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар