Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 серпня 2019
18,3 °C
пасмурно

Статті

У ВІННИЦІ ПОЛЬСЬКІ ФАХІВЦІ ДІЛИТИМУТЬСЯ ДОСВІДОМ У СФЕРІ ПЕРЕРОБКИ ВІДХОДІВ
20 листопада 2012, 00:00
У ВІННИЦІ ПОЛЬСЬКІ ФАХІВЦІ ДІЛИТИМУТЬСЯ ДОСВІДОМ У СФЕРІ ПЕРЕРОБКИ ВІДХОДІВ
21 листопада у Вінниці відбудеться черговий семінар в рамках проекту «Екооперація. Польсько-українське партнерство для переробки відходів у Вінницькій та Хмельницькій областях». Під час зустрічі фахівці із міста Кельце ділитимуться досвідом із вінницькими підприємствами щодо своїх напрацювань у сфері переробки відходів. Регіональними партнерами в реалізації цього проекту виступають Благодійний фонд «Подільська громада» та Вінницький регіональний центр інформації «Креатив».
Семінар, який пройде 21 листопада у Вінниці, буде вже четвертим для учасників проекту. Цього разу представники українських підприємств ознайомляться з умовами інвестування у сфері переробки відходів – проектами концепцій для України. До цього учасники знайомились із законодавчими аспектами Польщі та України щодо переробки відходів, потім польська сторона із навчальним візитом відвідала Вінницю та Хмельницький, аби ознайомитись із станом екологічної інфраструктури в державі. Після цього фахівці з Вінниці та Хмельницького їздили до Польщі, щоб перейняти досвід та ознайомитись із напрацюваннями польських компаній, які інвестували свої кошти у сферу переробки відходів.
Основними завданнями проекту «Екооперація» є підвищення обізнаності працівників підприємств у сфері утилізації відходів, а також роз’яснення інвестиційних можливостей малих і середніх українських підприємств у цьому напрямку.
Крім того, упродовж проекту здійснюється обмін досвідом та практикою, яка застосовується у Польщі в сфері поводження з твердими побутовими відходами. Учасники проекту (зокрема, українська сторона) отримають необхідні знання та практичні навички в реалізації інвестицій у сфері переробки відходів. Крім того, польські колеги мають намір надавати підтримку українським підприємствам у розробці матеріалів (зокрема технічної документації та бізнес-плану), які дозволяють ефективно планувати і здійснювати інвестиції у сфері переробки відходів.
Семінар відбудеться цієї середи об 11:00 у конференц-залі готелю «Затишок».
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар