Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 серпня 2019
29,0 °C
ясно

Статті

У ВІННИЦІ ПІДГОТОВЛЕНО 38 ПРИМІЩЕНЬ В БАГАТОПОВЕРХІВКАХ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТЕПЛОВИХ ПУНКТІВ
12 вересня 2012, 00:00
У ВІННИЦІ ПІДГОТОВЛЕНО 38 ПРИМІЩЕНЬ В БАГАТОПОВЕРХІВКАХ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТЕПЛОВИХ ПУНКТІВ
У Вінниці тривають роботи по підготовці двох мікрорайонів до реалізації заходів в рамках Меморандуму між Швейцарською Конфедерацією, виконкомом міської ради та КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Наразі готуються приміщення для встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та виготовляються усі необхідні документи для подальшої реконструкції мереж та котелень. А у Швейцарії проходять тендери для придбання трубопроводів та нового обладнання для ІТП.
Меморандум про взаєморозуміння зі швейцарською стороною Вінниця підписала у листопаді минулого року. Відповідно до цього документу місто отримає 16 млн. швейцарських франків (близько 176 млн. грн.) на комплексну модернізацію системи теплопостачання двох мікрорайонів обласного центру (Тяжилів та вул.-пров. К.Маркса). Також Меморандум передбачає підтримку міста через розвиток компетенції та професійного рівня у запровадженні підходу «Європейська енергетична відзнака» та розвиток інституційної спроможності КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» (МТЕ) .
Стартувало виконання Меморандуму у березні цього року. Навесні представники компанії «First Climate» (швейцарські консультанти), а також представники Швейцарського бюро співробітництва в Україні провели у Вінниці ряд робочих зустрічей, під час яких було сформовано та погоджено чіткі графіки робіт по запланованих в Меморандумі заходах. В рамках цього візиту було також підписано Угоду про співпрацю між КП «Вінницяміськтеплоенерго» та компанією «First Climate» (Швейцарія). Підписанням цієї Угоди розпочалась безпосередня робота по реалізації заходів, передбачених Меморандумом, і перехід до більш конкретних дій.
Таким чином, починаючи із весни, у місті виготовлено проектно-кошторисну документацію на заміну трубопроводів від котелень по вул. К. Маркса,18А та вул. Баженова, 15, а також на реконструкцію всіх ІТП у цих мікрорайонах, проведено будівельно-ремонтні роботи в 38 приміщеннях для розташування індивідуальних теплових пунктів (ІТП). Відповідно до укладеного договору з НПО «Рассвет-енерго» проводяться роботи по виготовленню проекту з реконструкції котельні по вул. Баженова,15 з врахуванням встановлення котлів на альтернативному паливі. В цей же час у Швейцарії тривають тендерні процедури на придбання трубопроводів та всього необхідного обладнання, яке буде встановлено в ІТП.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар