Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 листопада 2019
-4,7 °C
облачно с прояснениями

Статті

У МЕРІЇ ВПРОДОВЖ ДВОХ ТИЖНІВ ТРИВАТИМЕ ВИСТАВКА ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ "ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ"
13 листопада 2012, 00:00
У МЕРІЇ ВПРОДОВЖ ДВОХ ТИЖНІВ ТРИВАТИМЕ ВИСТАВКА ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ "ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ"
12 листопада у холі міської ради відбулось відкриття виставки учнів Вінницької дитячої школи мистецтв «Осінній вернісаж». Виставка триватиме до 26 листопада, відтак вінничани, які завітають у справах до міської ради, матимуть нагоду переглянути близько півсотні натюрмортів, пейзажів, декоративних композицій, які створені майстрами від 7 до 15 років.
«Осінній вернісаж» - це вже четвертий арт-проект, який проходить у холі мерії, і подібні виставки триватимуть і надалі. Цього разу на виставці представлено близько півсотні робіт вихованців дитячої школи мистецтв, які виконані різноманітною технікою (гуаш, акварель, пастель, акріл, олія, вітраж та батік). Втім, усі твори поєднані однією тематикою – краса осінньої Вінниці. Зокрема, учениця Вінницької дитячої школи мистецтв Інна Бунецька представила у своїй роботі «Осінь» яскраве полум’я осіннього лісу, Омельченко Катерина – осінню красу «Музею-садиби Коцюбинського», а Христина Степанюк – «Надвечір’я».
«Незважаючи на те, що осінь вже майже завершується, автори робіт відтворюють її красу у своїх картинах, - говорить директор департаменту культури Вінницької міської ради Ірина Френкель. – Ми запрошуємо усіх бажаючих зазирнути в чарівний світ дитячої уяви, насолодитися яскравими барвами осені та поетичними образами природи».
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар