Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 жовтня 2019
12,5 °C
слегка облачно

Статті

У ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ДТП СПІВРОБІТНИКИ ДАІ ПОМИНАЛИ ЗАГИБЛИХ КОЛЕГ
19 листопада 2012, 00:00
У ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ДТП СПІВРОБІТНИКИ ДАІ ПОМИНАЛИ ЗАГИБЛИХ КОЛЕГ
18 листопада 2012 року згідно резолюції Генеральної асамблеї ООН та Всесвітньої організації охорони здоров’я оголошено Всесвітнім днем пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Не зважаючи, що це неділя і вихідний день для більшості громадян, співробітники Державтоінспекції у повному складі вийшли на патрулювання безпеки дорожнього руху, аби запобігти правопорушенням на дорогах, які в свою чергу призводять до загибелі і травмування людей.
За доброю традицією попередніх років до акції приєдналася Українська Православна церква. Адже сьогодні, в умовах стрімкого розвитку науково-технічного прогресу, не можна виховати свідоме і гармонійне молоде покоління без православного християнського виховання, де плекається духовність, моральність, любов до ближнього.
 Ці чесноти вчать людей з обережністю ставитися і до цінності власного життя. Тому Керуючий Вінницькою єпархією митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон напередодні зустрівся із працівниками засобів масової інформації та через них звернувся до учасників дорожнього руху з архіпастирським словом.
«Любов і повага до ближнього мають керувати кожним водієм та пішоходом, тоді автопригод на дорогах не буде», - запевнив митрополит.
18 листопада в усіх храмах єпархії була проведена заупокійна панахида по загиблим в автопригодах. Під час проповіді священики вкотре звернули увагу прихожан на важливість дотримання правил дорожнього руху.
Водночас керівництво Державтоінспекції Вінниччини у неділю відвідало храм святого Димитрія Солунського, який знаходиться на території обласного Управління МВС, де була відслужена панахида за загиблими співробітниками Державтоінспекції.
- Об’єднавши зусилля Святої Української Православної Церкви, Державної автомобільної інспекції та усієї спільноти, віримо, що вдасться зменшити кількість правопорушень, а відтак і аварійність на наших дорогах, - підкреслив начальник Управління ДАІ Вінниччини Павло Солоненко.
СПР УДАІ УМВС
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар