Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2019
14,0 °C
ясно

Статті

У ЧЕТВЕР ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ ВАДАМИ РОЗУМОВОГО РОЗВИТКУ
21 листопада 2012, 00:00
У ЧЕТВЕР ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ ВАДАМИ РОЗУМОВОГО РОЗВИТКУ
22 листопада у спортивному залі палацу дітей та юнацтва проходитиме турнір з баскетболу для дітей та молоді з інтелектуальною недостатністю. Змагання відбуватимуться в рамках Європейського баскетбольного тижня. 7 команд Спеціальної олімпіади матимуть шанс відчути рівноправне ставлення до себе, а також позмагатися за спонсорські призи.
Спеціальна олімпіада – це найбільша у світі програма спортивних тренувань та змагань для людей з вадами розумового розвитку. Вона була заснована понад 4 десятиліття тому, і за цей час стала глобальним рухом, який на сьогоднішній день нараховує понад 2,5 мільйони учасників у більш ніж 170 країнах світу.
У Вінниці «Special Olympics» проводиться вже майже 10 років. За інформацією організаторів змагань, Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головною метою даного заходу є доказ того, що люди із вадами розумового розвитку здатні займатися спортом, отримувати від цього користь та досягати значних результатів.
У цьогорічному турнірі участь братимуть 7 команд Спеціальної олімпіади. Розпочнеться турнір з баскетболу об 11:00 у спортивній залі палацу дітей та юнацтва, а вже о 14:00 відбудеться церемонія нагородження учасників змагань.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар