Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2019
16,0 °C
ясно

Статті

У БРЮССЕЛІ ОБГОВОРЮВАЛИСЯ ПИТАННЯ СПІВПРАЦІ З РУМУНСЬКИМИ РЕГІОНАМИ
14 грудня 2012, 00:00
У БРЮССЕЛІ ОБГОВОРЮВАЛИСЯ ПИТАННЯ СПІВПРАЦІ З РУМУНСЬКИМИ РЕГІОНАМИ
10 грудня 2012 року у бельгійській столиці відбулася зустріч Представника Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при ЄС О.Мороза з Керівником Представництва «L’Union Nationale des Conseils départementaux de Roumanie» (UNCJR) у Брюсселі Л.Манжак (L.Mangeac).
Окрім цього румунського Представництва UNCJR, яке започаткувало свою роботу у 2004 році, у Брюсселі діють також офіс «Romanian Association of Cities» та «North-East Regional Development Agency of Romania».
В ході розмови співрозмовники обговорили питання щодо транскордонного та міжрегіонального співробітництва, перспектив співпраці Вінницької області як складової Єврорегіону «Дністер» та Ясського повіту як складової Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер». Значну увагу було приділено правовим засадам функціонування представництв регіонів та місцевих органів самоуправління при євроінституціях.
О.Мороз поінформував колегу про міжнародну діяльність Вінницької області та Єврорегіону «Дністер», участь у «European Open Days Week", розбудову договірно-правової бази, підсумки зустрічей і візитів та міжнародні ініціативи керівництва регіону.
По завершенню зустрічі, яка відбулася у дружній та відвертій атмосфері, домовилися підтримувати ділові контакти з метою активізації подальшої співпраці.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар