Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 грудня 2019
1,8 °C
ясно

Статті

У БЕРШАДІ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПРИСВЯТИЛИ ВОЇНАМ-АФГАНЦЯМ
15 лютого 2012, 00:00
У м. Бершаді відбувся щорічний турнір з волейболу, присвячений черговій річниці виведення з Афганістану обмеженого контингенту радянських військ.
У змаганнях взяли участь команди Тростянецького, Тульчинського, Чечельницького, Теплицького, Чернівецького районних відділів міліції Вінниччини, а також команда з сусіднього Гайворонського райвідділу Кіровоградської області.
 Відкрив змагання начальник Бершадського райвідділу, учасник бойових дій в республіці Афганістан полковник міліції Василь Андрущенко. З вітальним словом виступили начальник спортивного відділу ФСТ "Динамо" Михайло Плахотнік, ветеран органів внутрішніх справ Юрій Світанько, який свого часу започаткував цей турнір.
 Командою-переможцем стали колеги з Гайворону. Саме вони в фінальній грі перемогли команду тульчинських міліціонерів. Кращим гравцем турніру визнано гравця Тростянецького райвідділу міліції Олександра Пазину.
Призери та переможці отримали грамоти від фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" . Усім командам-учасникам подарували волейбольні м’ячі.


Олег Чабан
помічник начальника Бершадського РВ по зв’язкам з громадськістю
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар