Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,0 °C
ясно

Статті

ТВОРЧІСТЬ ЗАРАДИ ЖИТТЯ
18 квітня 2012, 00:00
ТВОРЧІСТЬ ЗАРАДИ ЖИТТЯ

 

10 квітня 2012 року у Галереї «ІнтерШик» відбувся ярмарок творчих робіт «Творчість заради життя». Студенти Вінницької філії Київського національного університету культури і мистецтв виставили свої роботи на продаж задля того щоб врятувати життя свого ровесника.

На ярмарці були присутні викладачі студенти, представники обласної влади та не байдужі вінничани.

Депутат обласної Ради Наталія Гетце прийшла підтримати молодь у їх благородних намірах, зробила пожертву на лікування Олександра та придбала картину юного художника Дениса.

- Не випадково Денис назвав свою роботу «В очікуванні дива», вона мене вразила своєю глибиною та відповідністю до наших цілей. Всі ми зараз знаходимось в очікуванні виздоровлення юного лікаря, який потім, я не сумніваюсь, врятує ще не одне життя,- зазначила Гетце Наталія.

Моцяка Олександр студент Вінницького медичного коледжу, здобуваючи професію лікаря та маючи на меті в майбутньому рятувати людські життя за іронією долі сам потребує медичної допомоги. В 2006 році в Олександра виявили Лімфому Ходжкина. Зтого часу Олександр пройшов не один курс реабілітації і його ніби вже вилікували, але цієї весни хвороба дала рецидив. Рідні вже заспокоїлись, думали що все позаду, але симптоми почали повторюватись. Зараз у Олександра вражена лімфатична система та легені, якщо не прийняти міри, далі - ураження всього організму та смерть. Він вже проходить другий курс хіміотерапії в Києві і потребує термінової пересадки кісткового мозку в Білорусії. Лікування дороговартісне, більше 40 тисяч гривень потрібно зібрати лише на одну операцію з трансплантації кісткового мозку.

З метою допомогти рідним Олександра в зборі коштів студенти Студпарламету Вінничини підняли це питання на загал та влаштували благодійну ярмарку.

- Допомогти поставити хлопця на ноги є нашим обов’язком. Якщо маємо можливість то зобов’язані долучитись до цієї справи,- наголосила Наталя Гетце, - ця тема є для мене дуже нагальною та болючою, на сьогодні ми всім депутатським корпусом обласної ради докладаємо зусиль щоб побороти недугу 10-річної Даринки Мудрик. Втративши батьків в автокатастрофі вона з 3-х років бореться за повноцінне життя без інвалідного візка. І я впевнена що спільними зусиллями ми зможемо поставити її на ноги.

Сьогодні ж близько 20 тисяч гривень вже зібрано на трансплантацію кісткового мозку для Олександра. Залишилося ще половина. Всі роботи що не були продані на ярмарці будуть виставлені в інтернет-аукціоні з якого планується вилучити ще близько 10-ти тисяч гривень.

Для тих хто хоче допомогти врятувати Олександра Мацяка просимо перераховувати кошти на рахунок:

 

Філія АТ «Укрексімбанк» м. Вінниця

Україна м. Вінниця вул. Козицького, 51

МФО 302429

Р/р 26206000119721

Ід. Код 2113412423

П.І.Б. Моцяка Валентина Іванівна

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар