Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 лютого 2020
7,0 °C
ясно

Статті

ТВІЙ ВНЗ - ВІКОП: 20 РОКІВ НА ШЛЯХУ РОЗВИТКУ
10 квітня 2012, 00:00
ТВІЙ ВНЗ - ВІКОП: 20 РОКІВ НА ШЛЯХУ РОЗВИТКУ

Інститут розпочав свою діяльність 21 жовтня 1992 року з Коледжу конструювання одягу. Сьогодні - це вже інститут. Хто б подумав, що у Вінниці за двадцять років ми так виросли. Але сьогодні існуюча система освіти у нас добре відома громадськості в Україні й не поступається організації навчального процесу найкращим закладам України. Професіоналізм професорсько-викладацького складу, якість наукових досліджень, провадження та реалізація міжнародних програм - і не тільки це сприяють тому, що випускники нашого закладу без перешкод отримують роботу на підприємствах, в організаціях та установах Вінницької, Хмельницької, Одеської та в інших регіонах нашої держави.

Інститут має якісний склад науково-педагогічних кадрів: 5 професорів, 23 доценти, докторант і 4 аспіранти, які використовують сучасні методики навчання для допомоги студентам. У ВІКОПі використовуються прогресивні, інноваційні методики навчання, сучасні технології виробництва швейних виробів і високопродуктивне швейне обладнання. У навчальному процесі - сучасні інформаційні технології та програмне забезпечення, у т.ч. комп’ютерна мережа Інтернет.

Для розвитку у студентів творчих здібностей, проведення науково-дослідної роботи та вдосконалення вмінь і навичок сформована сучасна навчально-матеріальна база з трьох нових корпусів, що містить: 2 комп’ютерні кабінети, 4 майстерні, виробничий підрозділ, бібліотеку, читальний зал зі щорічним оновленням літератури за фахом, модельну агенцію, фото- та музичну студії.

Студенти проходять навчальну та виробничну практики на базах ВАТ «Володарка», ЗАТ «Поділля», фабрика «Динамо», ТОВ «Світлана», в Державній податковій адміністрації м. Вінниця, вінницькій філії Промінвест банку тощо.

Пріоритетним завданням інституту є сприяння працевлаштуванню випускників. Готуємо керівників швейного виробництва, технологів, конструкторів-дизайнерів на рівні державних та міжнародних стандартів, фінансистів-інспекторів податкової служби, керівників малих підприємств, агентів з нерухомості, інспекторів-товарознавців, бухгалтерів, фахівців фінансової безпеки.

Після закінчення інституту випускники мають можливість без вступних іспитів продовжити навчання у Київському національному університеті технологій та дизайну, з яким укладено відповідний договір.

Документи, необхідні для вступу:

заява на ім'я ректора;

документ про освіту (оригінал або завірена копія);

сертифікати відповідно до напряму;

мед. довідка (форма 086-у);

6 фотокарток розміром 3х4;

копія свідоцтва про народження або паспорт;

витяг з трудової книжки, завірений підприємством (для заочної форми навчання);

папка на зав’язках для документів, 10 поштових конвертів з марками, 20 аркушів білого паперу формату А-4;

копія довідки про ідентифікаційний код.

Кожна молода людина хоче не помилитися у виборі своєї майбутньої професії, тому і працює школа абітурієнта, де всі бажаючі можуть отримати уявлення про швейне виробництво, оподаткування, комерційну діяльність.

Студенти Вінницького інституту конструювання одягу і підприємництва – призери всеукраїнських олімпіад та учасники науково-практичних конференцій.

Хочете здобути професію і путівку в життя, зверніть увагу на цей навчальний заклад, котрий знаходиться за адресою:

21021, м. Вінниця, пр. Космонавтів, 7;
тел: (0432) 51-11-69; (0432) 46-69-83; (0432) 69-22- 49.
Їхати усіма видами транспорту, що рухається до зупинки „Лісопарк”, та до
зупинки кінотеатр «Мир».

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар