Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 жовтня 2019
12,5 °C
слегка облачно

Статті

ТРИВАЄ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ
19 листопада 2012, 00:00
ТРИВАЄ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

З метою обмеження незаконного обігу зброї міліція як Вінниччини, так і усієї України проводить спеціальні оперативно-профілактичні заходи, серед яких місячники добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.
Триватиме така акція з 1 до 30 листопада. Цей захід – своєрідний шанс від держави уникнути покарання за незаконне зберігання зброї. Тобто, в цей період ви можете принести "небезпечний арсенал" в дозвільну систему ОВС і, при цьому, уникнути кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання. А, як відомо, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибухівкою, згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України, карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років. Тому власникам незареєстрованої зброї є про що задуматися, щоб потім не наражатися на неприємності.

Для детальних роз'яснень МВС просить звертатися до працівників дозвільної системи або дільничних інспекторів міліції. З питань умов та строків проведення місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів необхідно звертатися в дозвільну систему Вінницького міського відділу УМВС України. Там вам також нададуть необхідні консультації з питань оформлення дозволів на право зберігання, носіння вогнепальної мисливської, холодної та газової зброї.

Олександр Самойленко,

член Національної спілки журналістів

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар