Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 лютого 2020
2,7 °C
пасмурно

Статті

ТРИДЦЯТЬ П’ЯНИХ ВОДІЇВ ЩОДНЯ - ЦЕ ЗАБАГАТО!
01 червня 2012, 00:00
ТРИДЦЯТЬ П’ЯНИХ ВОДІЇВ ЩОДНЯ - ЦЕ ЗАБАГАТО!

На черговій прес-конференції начальник обласної ДАІ полковник міліції Павло Солоненко проінформував про роботу Державтоінспекції області за 4 місяці поточного року. На думку начальника, в цілому очолюваний ним підрозділ із тими завданнями, які ставило перед ним Міністерство внутрішніх справ справився.

Хоча проблеми на автошляхах області були й залишаються. Найпершою з них Павло Дмитрович називає аварійність. Протягом останніх чотирьох місяців спостерігається позитивна динаміка щодо дорожньо-транспортних пригод з потерпілими − зменшення її кількості на 8 відсотків. Але доводиться констатувати зростання кількості ДТП із загиблими. Перша декада травня дала більш обнадійливу статистику щодо аварійності.

Державтоінспекцію Вінниччини продовжує турбувати дитячий травматизм на дорогах. На території області за 4 місяці було скоєно 9 ДТП, учасниками котрих були діти. Три з них сталися з вини дітей. При цьому восьмеро дітей травмовані, двоє, на жаль, загинули.

Дещо про організацію дорожнього руху та про дорожні умови. Проблеми з ними є супутніми причинами ДТП. Наразі Павло Солоненко констатував, що на території області дороги — як державного, так і районного значення, обстежили працівники відділу організації дорожнього руху ДАІ області, виявили чимало недоліків, стосовно котрих відповідним організаціям надіслані приписи, вживаються заходи реагування. Результати є: можна сказати, що в основному дорожні умови на території Вінниччини дозволяють експлуатувати автомобільні транспортні засоби. В деяких місцях такі роботи ще ведуться. Павло Солоненко висловлює надію, що незабаром вони будуть завершені.

Із 14 травня на території держави діє місячник безпеки перевезення пасажирів. До його проведення залучені не тільки працівники ДАІ, а й фахівці Головтрансінпекції. Проведена спільна нарада з цього приводу, узгоджені та скоординовані дії. Протягом місяця є намір перевірити всі транспортні засоби, які перевозять пасажирів. Таких у регіоні близько двох тисяч (660 суб’єктів господарювання мають ліцензії на перевезення пасажирів). Це, порівняно з іншими областями, − велика кількість. Ясна річ, серед цієї кількості транспортних засобів є й такі, що технічно непридатні для пасажирських перевезень або мають серйозні недоліки в технічному стані.

Я впевнений, що ми їх протягом місяця виявимо, − переконаний начальник ДАІ, − надішлемо власникам відповідні приписи й подання і таким чином вплинемо на усунення недоліків. Ще одна проблема, котра ніколи не сходить із порядку денного − наявність на дорогах водіїв, які керують транспортними засобами, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Як свідчить аналіз, за 4 місяці нинішнього року кількість дорожньо-транспортних пригод, скоєних водіями, в стані алкогольного сп’яніння, збільшилася на 85 %. За цей же період було затримано 3,5 тисячі п’яних водіїв. Практично кожного дня працівники ДАІ виявляють не менше тридцяти водіїв «під мухою». У цьому напрямку ми постійно проводимо відпрацювання, − наголошує Павло Солоненко, − за результатами моніторингу місць найбільшого виявлення любителів сідати за кермо після чарки плануємо щільність нарядів дорожньо-патрульної служби та інші заходи.

Посилено ведеться профілактична робота. У Вінниці й у районах області постійно працюють два агітаційні автобуси, що інформують людей про ті чи інші аспекти безпеки дорожнього руху, про дорожньо-транспортні пригоди на території області, роблячи акцент на ті з них, учасниками яких є діти.

З початку року в області немає жодної дорожньо-транспортної пригоди, з котрої б водій зник і якого не вдалося б розшукати і вжити заходів реагування. Всі такі ДТП розкриті.

Є певні проблеми в розшуковій діяльності, зокрема, в м. Вінниці, де порівняно значна кількість крадіжок транспортних засобів. Павло Дмитрович дав зрозуміти, що ДАІ володіє інформацією про те, хто цим займається, й цілеспрямовані дії, а головне, результати − не забаряться. Наразі розкриття фактів викрадення транспортних засобів складає 89%.

Іван КОВТОНЮК

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар