Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
04 грудня 2022
-2,4 °C
пасмурно

Статті

ТОВ «ТОРОС ВОРОТА» - НАДІЙНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ В НАЙКРАЩОМУ ВИКОНАННІ
25 вересня 2014, 00:00
ТОВ «ТОРОС ВОРОТА» - НАДІЙНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ В НАЙКРАЩОМУ ВИКОНАННІ
Бажаючи влаштувати безпечний і красивий в’їзд на промислову або приватну територію, багато хто задумується про придбання сучасних і високоякісних в’їзних воріт. На сьогоднішній день на ринку представлено багато варіантів, але вибрати потрібно самий оптимальний, котрий буде гарантувати безпеку Вам, Вашому двору, гаражу або території, відповідати сучасним вимогам комфорту максимально довго служити своєму власникові.
    Компанія ТОВ «Торос ворота» пропонує реалізацію гаражних і промислових секційних воріт, відкотних воріт і шлагбаумів, автоматики для всіх типів даних виробів і фурнітури для воріт відкотного типу.
    Вартість наших воріт дозволяє говорити про їх доступність для всіх споживачів України. При цьому якість виробів, представлених у нас, забезпечує їх виняткову надійність і тривалий термін їх експлуатації.
    ТОВ «ТОРОС ВОРОТА»:
Ми є офіційним партнером відомого бренда «Алютех», а також представниками виробника комплектуючих для відкотних воріт RollGrand по Вінниці і Вінницькій області.
Ми забезпечуємо монтаж і сервісне обслуговування своєї продукції на високому рівні.
Пріоритети в роботі – орієнтація на потреби замовника, створення довгострокової співпраці, спільне вирішення можливих проблем.
Наша команда складається із кваліфікованих, відповідальних і професійних співробітників, які приділяють увагу вибору виключно якісних виробів, комплектуючих, вироблених на перевірених технологіях виробництва.
      Широкий асортимент виробів, комплектуючих матеріалів, профільних і автоматичних систем, а також зручна цінова політика, індивідуальний підхід до кожного замовника дозволяє Нам забезпечити саме такі ворота, які Ви побажаєте.
Вибираючи відповідний вигляд воріт в Нас, Ви отримаєте високий комфорт від їх експлуатації, а також гарантовану надійність в роботі..
Ваш Європейський вибір
Наш партнер – компанія Alutech є провідним виробничим холдингом, що має заводи в Мінську, Києві, Новосибірську, а також постачальником даної продукції в багато країн світу через 26 збутових компаній в Білорусії, Україні, Росії, Чехії. Виробничі потужності виробника воріт Алютех і можливості випуску продукції радують уяву, при цьому вироби Alutech отримали Європейське визнання за якість і надійність.
Ваші переваги роботи з Нами:
Ми забезпечимо Вас монтажем і сервісним обслуговуванням своєї продукції на високому рівні.
Пріоритети в роботі – орієнтація на Ваші потреби; створення з Вами довгострокової співпраці; спільне вирішення можливих Ваших проблем.
Ви маєте змогу економити, зменшивши Свої витрати на подальший ремонт і обслуговування Ваших воріт, так як наші кваліфіковані, відповідальні і професійні співробітники правильно виконають заміри, проведуть професійний монтаж воріт і автоматичних пересувних механізмів. Від професійного підходу до виконання робіт залежить подальша справна робота Ваших воріт.
Ми пропонуємо Вам для зручності гарантійне і після гарантійне обслуговування, що зекономить Ваш час.
З Нашими автоматичними пересувними механізмами Ми забезпечуємо Ваш комфорт в будь-яку пору року не залежно від погодних умов.
     Зверніть увагу на монтаж!
Маючи великий досвід монтажу гаражних, відкатних, секційних воріт, наші співробітники правильно виконають заміри, проведуть монтаж воріт автоматичних пересувних механізмів. Тільки належна і коректна установка воріт гарантує те, що вони, служать довго і справно. При установці важливо врахувати волого- і звукоізоляцію воріт для гаражів та складських приміщень, забезпечити вірні технологічні процедури і комплектність виробу.
  Некваліфікований і неправильний монтаж може призвести до перекосу несучих конструкцій, вихід з ладу автоматичних або механічних деталей які забезпечують пересування, інші неприємні пошкодження.
     Наша компанія гарантує:
Оптимальні терміни доставки і монтажу.
Естетичний і сучасний зовнішній вигляд виробу.
Високу якість продуктів і комплектуючих матеріалів.
Доступні ціни на ворота.
Довговічність в експлуатації.
Надійність механізмів.
Гарантійне і сервісне обслуговування.
       Ви можете замовити в нас велику різновидність представлених воріт з широким вибором складу і покриття поверхні. Вона може бути гладкою або хвилястою, фільончастою, гофрованою з імітацією під різні матеріали. Колористичні варіанти відкатних і секційних воріт також майже необмежені.
Довірте свій в’їзд компанії ТОВ «ТОРОС ВОРОТА»
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар