Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,6 °C
ясно

Статті

ТОРГОВЕЦЬ "ЕКСТАЗІ" ПЕРЕНОСИВ ТОВАР У СПІДНІЙ БІЛИЗНІ
28 лютого 2012, 00:00
ТОРГОВЕЦЬ "ЕКСТАЗІ" ПЕРЕНОСИВ ТОВАР У СПІДНІЙ БІЛИЗНІ
Працівники вінницького УБОЗу в ході реалізації оперативної інформації затримали злочинну групу, яка займалась збутом «екстазі» у м. Вінниці. Заборонені психотропні пігулки злочинці продавали молоді у розважальних закладах обласного центру.
45-річний організатор групи налагодив канал надходження «екстазі» з-за кордону та забезпечував постачання товару двом подільникам – 32-річній жінці та 38-річному чоловікові, жителям м. Вінниці. Вони реалізовували пігулки молодим любителям «кайфу» безпосередньо на дискотеках, в кафе, барах.
Працівники міліції затримали підприємливу панянку, яка в кафе намагалася збути психотропну речовину . Ціна однієї пігулки «екстазі» становила 100 гривень. При собі вінничанка мала ще 66 пігулок «екстазі» з логотипом «мерседес».
Під час збуту психотропного товару був затриманий і організатор прибуткового бізнесу - біля підїзду будинку, в якому було призначено зустріч з покупцем. Продавець «екстазі» товар зберігав у … нижній білизні. У двох пакетиках знаходилося 180 доз «екстазі». Під час проведення обшуку в гаражі зловмисника працівники міліції виявили ще 400 пігулок.
За словами начальника УБОЗ УМВС України у Вінницькій області Сергія Пастуха за ознаками злочину , передбаченого ч.2 ст.307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів ) порушено кримінальну справу.
Учасники злочинної групи наразі перебувають під арештом. Їм загрожує ув’язнення строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Триває слідство.

Анна Олійник
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар