Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 вересня 2019
11,5 °C
слегка облачно

Статті

ТЕМАТИЧНИЙ ФОНД "ОДНА КОПІЙКА"
16 березня 2012, 00:00
ТЕМАТИЧНИЙ ФОНД "ОДНА КОПІЙКА"

У Вінницькій області функціонує 32 заклади, де виховуються діти-сироти, позбавлені прав батьківства, діти з певними функціональними обмеженнями, які потребують постійної опіки. Поряд з цим у Вінниці та області проживає багато родин, які в силу певних обставин теж потребують допомоги і підтримки у повноцінному вихованні дітей, створенні сприятливих умов для проживання, розвитку та самореалізації кожної дитини. На жаль, державне забезпечення та соціальні гарантії на сьогоднішній день не здатні допомогти усім категоріям дітей та молоді, які потребують допомоги та опіки.

Саме з цією метою БФ «Подільська громада» продовжує ініціативу БФ «Бригантина» та започаткував Тематичний фонд «Одна копійка». Мета цього Тематичного фонду – максимально допомогти дітям, які перебувають у 32-х школах-інтернатах Вінницької області, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдарованій молоді нашої громади та іншим категоріям дітей, які потребують допомоги. Ми впевнені, якщо кожен відвідувач систематично, хоча б раз на тиждень, кидатиме у скриньку тільки 1 копійку, то за місяць збиратиметься значна сума, якою ми реально допоможемо тим дітям, яких доля позбавила батьківського тепла й опіки, обдарованим дітям, які не мають можливості повноцінно навчатися та розвиватися. По місту у закладах торгівлі розміщені прозорі скриньки з інформацією про Тематичний фонд «Одна копійка» та фотографіями проведених акцій. Прозорі скриньки свідчать про прозорість наших дій. Інкасація проводиться тільки в присутності свідків, тобто Вас, шановні вінничани. Інкасовані суми перераховуються на рахунок фонду та спрямовуються на покращення дозвілля дітей-сиріт, які проживають у школах-інтернатах Вінницької області, на вирішення актуальних проблем соціально вразливих сімей міста та області з метою створення сприятливого середовища для розвитку та самореалізації дітей, а також на вирішення інших проблемних питань. У цільовому використанні коштів може переконатися будь-хто, приєднавшись до благодійних акцій під час виїздів у школи-інтернати області та інших благодійних заходів.

Діяльність у рамках Тематичного фонду «Одна копійка» поширюється на території міста Вінниці та Вінницької області шляхом проведення конкурсів грантів, соціальних акцій, надання цільової благодійної допомоги та інших заходів в межах завдань Фонду. Усі заходи реалізуються на основі добровільності, законності, спільності інтересів і рівності прав її учасників, гласності та самоврядування і не передбачають одержання прибутку. Інформація про суму зібраних коштів розміщується безпосередньо біля благодійних скриньок, на сайті Фонду та у друкованих ЗМІ міста та області.

Від початку благодійної акції «Одна копійка», організатори та активісти, що до неї долучилися, відвідали 15 шкіл-інтернатів, надали матеріальну допомогу 30 малозабезпеченим сім’ям, 10 діткам з багатодітних сімей подарували комп’ютери. Кожен візит до школи-інтернату став незабутнім для малюків, адже подаровані іграшки, м’ячі та багато інших розвиваючих ігор стануть надзвичайно корисними для їхнього загального розвитку. Організатори намагалися індивідуально підходити до кожного інтернату і в залежності до їхніх потреб підбирали подарунки та необхідні речі.

Варто відзначити, що не залишилися поза увагою і медичні заклади Вінниччини. Так, для діток хворих на цукровий діабет, було придбано систему Paradigm Real –Time, вартістю 36 тисяч гривен. Це невеличкий пристрій, який дозволяє визначати цукор в реальному часі, без затримок. Це дуже важливо і дозволяє вживати невідкладних заходів, особливо необхідних при настанні гіпоглікемії.

Якщо Ви бажаєте долучитись до діяльності фонду «Подільська громада», або у Вас є зауваження та пропозиції, можна звертатись за телефонами: (0432) 67-20-96, 066-705-52-44 – Андрій Дручинський або 096-915-86-40 – Альона Кирилюк.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар