Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 квітня 2019
13,0 °C
слегка облачно

Статті

ТАЄМНИЦІ ЗІРКОВОГО ЖИТТЯ ВІКТОРА БРОНЮКА
19 квітня 2013, 00:00
ТАЄМНИЦІ ЗІРКОВОГО ЖИТТЯ ВІКТОРА БРОНЮКА
Соліст гурту «ТіК» Віктор Бронюк - це дуже веселий, доброзичливий та позитивний чоловік. Яскрава зірка усіх телеканалів і водночас звичайнісінька людина, наш земляк, випускник Інституту історії, етнології та права ВДПУ. Наш діалог вийшов справді теплим, щирим та відвертим. Можна було запитувати про все, що завгодно, без цензури та обмежень.
Як і коли сформувався склад гурту «ТіК»?
Ще під час навчання в університеті об’єдналася група людей небайдужих до музики. Спочатку нам, студентам, навіть надали для репетицій кімнатку в підвальному приміщенні, але там були проблеми з вентиляцією, відтак усе тимчасово призупинилось. Згодом, зі світу по нитці, зібрали усе необхідне: інструменти, апаратуру, звукотехніку.
Звідки черпаєте натхнення та нові ідеї?
Буває, як прийде рима, а під рукою немає папірця, наспівую на диктофон, а якщо є де писати, то там уже даю волю фантазії. У студентські роки на парах здебільшого займався створенням нових маленьких музичних шедеврів.
Ви були зразковим студентом?
Та де там. Усе якось бракувало часу, бо займався громадськими справами. Проте, учителем хотів і навіть мріяв стати. Але доля склалася інакше, і я не шкодую. Якби не тодішні перипетії, не було б зараз гурту і нашої оригінальної музики.
Як ви встигаєте поєднувати зіркове життя з особистим? Дружина не ревнує до творчості?
Звичайно, вона хвилюється за мене. Розумію, що часто їй із малюками мене не вистачає, та й сам завжди сумую за ними, коли далеко від дому. Але вона вже звикла і ставиться до моєї роботи з розумінням. Вважаю її справді другою невід’ємною половинкою, бо наснилася мені у віщому сні ще задовго до того, як ми познайомилися!
Не втомлює популярність? Фанати не набридають?
Наприклад, якщо гуляю з дитиною, і вона спить у колясці, а звідкілясь береться якийсь таксист і сигналить на всю, або щось вигукує на кшталт: «Вітя, що співає про оленів! Живий!», то не дуже приємно. Але, коли їду за кермом і мене зупиняють «даішники», якщо впізнають, то просто просять автограф. Так, звичайно, навіть дуже зручно!
Рaparazzi не замучили?
Тут по-різному буває! Але ніяких курйозних ситуацій із ними не було. Із журналістами дружимо, навіть маємо пісню під назвою «Свєта». Зрештою, все має бути в міру. Просто не треба занадто нишпорити в особистому житті людини, а на решту запитань завжди без проблем відповідаю. Немає таких тем, про які можна питатися або які – заборонені. Я нічого ні від кого не приховую.
Ви хворіли коли-небудь на зіркову хворобу?
Грипом хворів, а цього не знаю! Насправді, таким не страждаю. Немає такого поняття, як «зіркова хвороба». Його вигадують фанати, журналісти, співаки, але нічого подібного в житті не відчував. Просто роблю справу, яка мені подобається і, сподіваюся, цим приношу задоволення людям.
З якими ще зірками шоу-бізнесу дружите?
Найближчими друзями, певно, є Потап і Настя Каменських, Андрій Кузьменко. З ними пов’язано багато приємних життєвих моментів.
А що ви можете побажаєти нашим читачам?
Життя проходить дуже швидко, тому цінуйте кожен день. Живіть, навчайтесь, намагайтеся поєднувати особисте і соціальне життя, від того вам буде веселіше жити. Будьте чи то бешкетниками, шибайголовами, чи то ідеальними, але живіть так, аби вас ще довго пам’ятали!
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар