Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2020
1,8 °C
переменная облачность

Статті

ТАЄМНИЦІ СУЧАСНОГО МАСОНСТВА (ПРОДОВЖЕННЯ)
15 травня 2012, 00:00
ТАЄМНИЦІ СУЧАСНОГО МАСОНСТВА (ПРОДОВЖЕННЯ)

 

У попередніх публікаціях ми довели, що могутність і вплив сучасних масонів не має меж. Орден «Череп і кості», Більдерберська группа, «Рада по міжнародних відносинах», Тристороння коміссія – це все складові нового «всесвітнього уряду», в якому заправляють міжнародні банкіри. Але як це конкретно стосується України?
За часів президенства Кучми відбулас
я серія політичних убивств. Першою жертвою став голова валютної біржі Вадим Гетьман. Він був розстріляний в під'їзді свого будинку. Міліція звинуватила в цьому якихось бомжів, які на той час уже були мертві. Звісно, в цю побрехеньку ніхто не повірив і тоді стали намагатись «пришити» це вбивство особам, незадоволеним існуючим режимом. Другою жертвою став голова Народного Руху України В’ячеслав Чорновіл. Він загинув у автомобільній аварії, підстроєній настільки грубо, що тут же заговорили про політичне убивство. Завісу таємниці привідкрив його син Тарас Чорновіл. Виявилося, що і Гетьман, і Чорновіл пропонували Віктору Ющенку балотуватись на посаду президента України. У 1999 році Ющенко злякався і заявив, що «не хоче бути другим Гетьманом і Чорноволом». Потім до Тараса Чорновола потрапила інформація, що міністр внутрішніх справ Кравченко докоряв своїм підлеглим, «що вони навіть вбити нормально не можуть». А у 2001 році прогримів «касетний скандал» плівок майора Мельниченка про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Сьогодні в судовому порядку вже доведено, що наказ убити журналіста віддав колишній міністр МВС Юрій Кравченко, хоча жодних особистих мотивів у нього не було. Очевидно, що замовлення на цей злочин він отримав від тих, хто стояв вище нього. Після приходу до влади Віктора Ющенка Юрій Кравченко був знайдений мертвим з двома кулями в голові. Ланцюжок до замовника був розірваний. Генеральна прокуратура, позичивши у Сірка очі, заявила, що Юрій Кравченко покінчив життя самогубством і контрольний постріл в голову при суіциді – це в світі звичне явище. Україна ще й досі іронізує і насміхається над тупістю наших «правопохоронних» органів.

Але при чому тут масони? Після оприлюднення інформації про український таємний орден «Святого Станіслава» виявилось, що колишній міністр УМВС був масоном ордену СС. Не розгаданими стали також підозрілі автомобильні аварії депутата Ємця і полковника Єрмака, а також «самогубство» міністра транспорту Георгія Кірпи. Можна припустити, що і тут без масонів не обійшлося. Сьогодні в Україні офіційні представництва мають вже п’ять масонських лож. Звичайно, не можна їх усіх звинувачувати у злочинній діяльності, але, оскільки керівництво цих масонів знаходиться за кордоном, це не може не зачіпати національні інтереси України. Постає запитання: що робити? Чи повинно суспільство байдуже сприймати діяльність цих організацій, чи слід відповідним чином реагувати? Кожна дія має свою протидію – це закон природи. Не боячись помилитись, можна припустити, що дуже скоро в Україні з'являться свої національні організації, які будуть протистояти встановленню «нового світового порядку» за сценарієм антинародних організацій.

Валерій Кульматицький,

політолог

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар