Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 січня 2020
1,2 °C
облачно с прояснениями

Статті

ТАЄМНИЦІ СУЧАСНОГО МАСОНСТВА (ПРОДОВЖЕННЯ)
18 квітня 2012, 00:00
ТАЄМНИЦІ СУЧАСНОГО МАСОНСТВА (ПРОДОВЖЕННЯ)

З початком зародження цивілізації сильні світу цього намагаються змінити хід історії згідно своїх цілей. Немов за ниточки керують вони мільярдами людських доль. Війни, революції, повстання, терористичні акти - на все є офіційна версія, але чи є вона правдивою? З часом в масонські ложі стали вступати аристократи, духовенство, інтелігенція для набуття впливу на політичні процеси. Могутність масонів зростала і це привернуло увагу лихварів та банкірів іудейського походження. Спочатку іх приймали в масони неохоче, але з часом влада грошей поставила під свій контроль практично всі сучасні масонські ложі. Велику роль в цьому зіграли п'ять братів-банкірів Ротшильдів. Вони стали купувати собі аристократичні титули і впливати на політику урядів та королів, але кінцевою метою було, є і буде всесвітнє панування. Там, де не можна було здобути мету прямим шляхом, масони діють через своїх слухняних ставлеників, яких виховують, навчають і просувають щаблями влади. Недаремно було записано в одному з відомих протоколів: «Ми поставимо до влади карикатури президентів, яких відділяє від народу прірва...»

У 1832 році в Єльському університеті США був створений таємний масонський орден «Череп і кості», який дав Америці трьох президентів, багатьох сенаторів, конгресменів, верховних суддів, керівників ФБР, великих компаній та банкірів. Засновником ордену був Уільям Ханінгтон Рассел, що займався контрабандою опіуму в Китай. У 1856 році на території університету побудували триповерховий будинок без вікон з лабіринтом і підвалом, який називався могилою, де відбувались таємні церемонії посвяти. Членство в ордені давало свої переваги. Практично всі 800 членів ордену «Череп і кості» займають високі пости в органах влади та економіці США. Достатньо назвати клани Рокфеллерів, Бушів, Гарріманів та іншіх.

Другою впливовою організацією є «Рада з міжнародних відносин», утворена під час Першої світової війни президентом США Вудро Вільсоном. Членами стали банкіри Рокфеллер, Гариман, Мелон, Шифф, Карнегі, Варбург, Ротшильд та інші. Зовні все це виглядає як світський клуб: проводится збір та аналіз інформації, видається впливовий журнал, відбуваються щорічні збори. Але факти свідчать, що на секретних нарадах узгоджуються плани подальшого захоплення цілих держав, усунення неслухняних урядів та президентів шляхом зрежисованих революцій, повстань і глобальних фінансових криз. Для початку дестабілізується політична система суверенних держав, пропагується процес соціокультурної стандартизації, економіка втягується в глобальну фінансову систему, після чого світом можна буде керувати, як корпорацією. Дієвим інструментом масонів є воєнні конфлікти, повстання, теракти, військові перевороти. Помічено, що суспільство завжди об'єднується проти спільного ворога, а це відповідає інтересам масонів. Згадайте вибухи будинків в Москві, Волгодонську і руйнування веж Нью Йорку, після чого почалась війна в Чечні, та Афганістані, недавні арабські революції. Дітищем «Ради» є федеральна резервна система США, Міжнародний валютний фонд і Всесвітній банк. Саме члени «Ради» вирішують, куди і на яких умовах йдуть їхні кошти. Робота цих фінансових установ не раз попадала під шквал критики за не ефективність у справі подолання економічних криз і допомоги країнам третього світу.

Крім вище названих є ще дві впливові організації Більдербергська група і «Тристороння комісія». Вплив цих організацій сягає берегів Японії та Китаю і скрізь є присутність міжнародних банкірів. У Більдербергську групу запрошені й українські олігархи, зокрема зять Кучми Віктор Пінчук. Але чи вигідно це нам - простим громадянам, адже ситий голодного не розуміє. Висновок: для України існує реальна загроза втрати суверенітету через знаходження при владі людей без будь-яких ознак патріотизму. Лише згуртування громадян, створення свідомої української політичної нації і прихід до влади справжніх патріотів може перешкодити попаданню народу у нове політичне та економічне рабство. Молодь- надія України.

Валерій Кульматицький,

політолог

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар