Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 січня 2020
1,7 °C
облачно с прояснениями

Статті

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА З ШЕФАМИ В ПОГОНАХ
25 травня 2012, 00:00
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА З ШЕФАМИ В ПОГОНАХ
Сьогодні на свято останнього дзвоника до Мурованокуриловецької школи-інтернату санаторного типу завітали бажані і очікувані тут гості з обласного управління внутрішніх справ та районної міліції.
 Багато років поспіль міліціонери опікуються вихованцями закладу, в минулому році очільник вінницької міліції генерал Валерій Нонік допоміг реалізувати дитячу мрію - для дітей, які тут навчаються, побудували майданчик для занять з правил дорожнього руху. На пришкільній території дорослі відтворили для дітей дорогу з перехрестями, пішохідними зебрами, усіма необхідними дорожніми знаками і світлофором.
 Цього разу шефи в погонах радо відгукнулися на запрошення вихованців інтернату на свято закінчення навчального року, яке, як завжди, організували по родинному теплим та затишним.
 Начальник Управління кадрового забезпечення УМВС підполковник міліції Артур Мельничук побажав дітям гарного літнього відпочинку, а тим, хто покидає стіни школи – успішно скласти вступні іспити до навчальних закладів та реалізувати себе в житті. Кожне свято не обходиться без подарунків – цього разу інтернату презентували музичний центр, діток порадували традиційними солодощами.
Директор школи-інтернату Олександр Стозуб в свою чергу подякував міліцейським шефам , відзначивши , що діти завжди раді візитам міліціонерів, які стали старшими друзями. Багато хто з вихованців закладу хотів би в майбутньому присвятити своє життя міліцейській професії.
Вихованці школи порадували усіх присутніх на святі оригінальними виступами у віршованій формі, подарували пісні. Свято великої шкільної родини, організоване педагогічним колективом закладу, вдалося на славу. І дорослі і діти отримали масу позитивних емоцій.
 В школі-інтернаті навчається близько двох сотень дітей, серед яких сироти, вихідці з багатодітних родин, діти, позбавлені батьківського піклування.

СЗГ УМВС
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар