Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 січня 2020
2,0 °C
переменная облачность

Статті

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ ЗНОВ У ЯКУШИНЦЯХ
03 липня 2012, 00:00
СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ ЗНОВ У ЯКУШИНЦЯХ

Як відомо, День молоді встановлено у державі на підтримку ініціатив молодіжних організацій та об’єднань й відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до указу Президента України від 22.06.1994 року.

Цьогоріч районне свято Днів молоді та Конституції відзначали в якушинецькому парку відпочинку. Не вперше, що й не дивно, адже за інформацією провідного спеціаліста Якушинецького сільського центру Олександра Качана: «У територіальній громаді до 40% населення - діти й молодь, і саме турбота про них серед найвищих пріоритетів у роботі сільради. Зокрема, нині ведеться будівництво дитячих майданчиків, і ми вдячні, наприклад, депутату сільради Володимиру Андрущенку, який не тільки коштами, а й власноруч допомагає у розвитку молодіжної інфраструктури. У Будинку культури в Зарванцях повністю оновлено інтер’єр, а в Якушинцях виділено приміщення для вчителя, який викладає дітям англійську мову. У дитсадку обладнано територію і закуплено малечі нові іграшки» Отже, Якушинецькій сільраді є чим відзвітувати до Дня молоді.

Урочиста частина святкування розпочалася, безперечно, виконанням Державного гімну України, після чого ведуча заходу Тетяна Мельник, директор методичного центру закладів освіти району, запрошувала до слова першого заступника голови РДА Віктора Шмігеля, заступника голови райради Василя Ковальчука і, звичайно ж, сільського голову Василя Катілова, який побажав учасникам «успіхів на славетній якушинецькій землі». Вітав присутніх також голова районної організації ФСТ «Колос» Роман Юсумбелі, який від усіх подякував за спонсорування святкувань Партію регіонів, зокрема і голову РДА Георгія Векліча; від громадської організації «Молоді регіони» до шановного зібрання звернулась Альона Гребенюк.

Окрему і почесну місію виконала начальник відділу РДА у справах сім’ї та молоді Надія Олійник: повідомила, що з дев’яти номінантів, які брали участь у 5-му обласному конкурсі «Молода людина року» від Вінницького району, семеро стали лауреатами та переможцями. Саме їх Надія Кирилівна й запросила отримати почесні Подяки та подарунки від районної влади. А ми, в свою чергу, познайомимо читачів із ними, найкращими на сьогодні представниками нашої молоді: переможець як лідер шкільного самоврядування - Ганна Остапчук і молодий еколог року - Валентина Іванова, обидві з Михайлівки; засновник ПП «Блік» і благодійник Євген Олійник - молодий підприємець року; лауреати конкурсу - призерка чемпіонату Європи з ушу саньшоу Надія Чорна зі Стрижавки та старший уповноважений сектору карного розшуку Вінницького райвідділу міліції Олег Савчук і вчителька історії Якушинецької школи-гімназії Людмила Якименко; найкращим молодим працівником в агропромисловій сфері визнано Роксолану Цвігун.

І нарешті після інформації начальника відділу РДА з питань фізичної культури та спорту Віктора Смірнова розпочалася спортивна і культурно-мистецька програма святкувань. Вболівальники співпереживали за результати футбольного між командами Якушинців і стадницького «Сокола», волейбольного (команди Агрономічного, Вінницьких Хуторів та Якушинців), гри в настільний теніс і шахово-шашкового турнірів, у котрих брали участь представники усіх вікових категорій. Так, приміром, шестирічний Сашко Собчук з Якушинців був серйозним суперником і для чоловіків старшого віку. А шанувальники естради і показових вправ спортсменів отримали неабияке задоволення від виступів, зокрема, переможниці багатьох, у т.ч. міжнародних, конкурсів співачки Вікторії Рябоконь із Медвежого Вушка, стрижавських хореографічних колективів «Атлантида» і «Благо», із захватом спостерігали за високомайстерними композиціями, котрі представили вихованці ДЮСШ зі складно-координаційних видів спорту (головний тренер національної збірної України Леонід Голяк) - майстри спорту України, призери й переможці міжнародних змагань, володарі кубка України Анжелика Валявська, Дана Оліфер, Анастасія Косюченко, Денис Піка, Андрій Кобчик, Владислав Бобришев, Катерина Білоконь, Надія Котляр й Олена Каракуць.

Неабияке пожвавлення викликало проведення серед присутніх конкурсів «Дівоча краса - руса коса», танцювального, зі скалкою та інших змагань, серед котрих, хто б сумнівався, було дуже популярним караоке серед відвідувачів.

Не залишили поза увагою в цей день і вихованців Якушинецького спецПТУ: кондитерські вироби, солодкі напої, фрукти у подарунок їм завезли Віктор Смірнов і перший заступник голови районної громадської організації «Молоді регіони» Юрій Цопа.

Олекса Славин

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар