Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 січня 2020
1,0 °C
пасмурно

Статті

СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ НА ДОРОГАХ - НЕБЕЗПЕЧНА!
30 серпня 2012, 00:00
СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ НА ДОРОГАХ - НЕБЕЗПЕЧНА!
З початком курортного сезону та збиранням врожаю активізувалася несанкціонована торгівля вздовж автомобільних доріг загального користування та вулиць населених пунктів, у тому числі із використанням транспортних засобів.
У більшості випадків ці транспортні засоби знаходяться у заборонених для стоянки місцях, а саме на узбіччі доріг, на перехідно-швидкісних смугах автозаправних станцій та комплексів дорожнього сервісу, на розворотних кільцях, тощо.
Усе це наражає на небезпеку як осіб, які здійснюють торгівлю, так і покупців, які зупиняються біля них.
Окрім того, місця стихійної торгівлі продовжують являти собою осередки підвищеного ризику епідеміологічного благополуччя населення, антисанітарії та порушують благоустрій населених пунктів.
З метою наведення порядку у цьому напрямку, 29 серпня на дорогах державного значення інспекторами відділу організації дорожнього руху управління ДАІ із залученням представників засобів масової інформації, відділу торгівлі райдержадміністрації Вінницького району та представниками Облавтодору було проведено профілактичний об’їзд таких торгових точок. Продавців попереджували про адміністративну відповідальність за стихійну торгівлю в невстановлених місцях. У більшості випадках - це місцеві фермери, чиї огороди виходять на проїжджу частину дороги.
Під час рейду з продавцям стихійних торгових чоток проводилася роз’яснювальна робота із попередженням, що наступного разу вони будуть притягнені до адміністративної відповідальності згідно ст.188-28 «Невиконання законних вимог посадових осіб Державтоінспекції» , яка передбачає штраф від 255 до 340 гривень та видаватимуться приписи.
З метою подолання даної проблеми вирішено зібрати координаційну Раду за участі управління ДАІ, райдержадміністрації, голів селищних Рад, санітарної служби, щоб віднайти шляхи вирішення цієї проблеми та допомогти фермерам здійснювати торгівлю у цивільно-правовому полі на спеціально відведених для цього місцях.

СПР УДАІ УМВС України
у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар