Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 січня 2020
1,7 °C
облачно с прояснениями

Статті

СПРАВЖНЯ ЖІНКА: ЯКОЮ ВОНА МАЄ БУТИ?
07 березня 2013, 00:00
СПРАВЖНЯ ЖІНКА: ЯКОЮ ВОНА МАЄ БУТИ?
Успіх жінки не залежить від грошей та матеріальних статків. Справжня жінка – щаслива жінка. Тоді вона сяє, світяться від щастя її очі, щиро посміхаються вуста, її голос звучить лагідно, а слова надихають. І якби іноді їй не було боляче, вона завжди вірить у світле і краще майбутнє. І не тільки вірить, а й творить його.
За плечима справжньої жінки зазвичай стоїть справжній чоловік. Сильний, мужній, розумний, відповідальний. Разом з ним завжди спокійно та затишно. Його завжди хочеться надихати, розуміти, про нього хочеться піклуватись та підтримувати. Поруч із справжньою жінкою її діти. Самодостатні, впевнені, неординарні особистості. А ще, оточені любов’ю та турботою батьків, які для них є справжнім прикладом для наслідування. Батьки справжньої жінки не обов’язково є заможними та впливовими людьми, але вони обов’язково підтримують свою дитину у всіх її починаннях. Вони просто дарують їй свою любов, а взамін отримують турботу та піклування.
Справжня жінка творить добро, випромінює добро і дарує добро усім, а особливо тим, хто його заслуговує в першу чергу. Справжня жінка живе в серці кожної з нас. Можливо, вона зазнала нелегких ударів долі, стала жорсткіша через розчарування чи зради, суворіша задля гідної боротьби з сучасними реаліями.
Але вона є, її може пробудити лагідна посмішка, прояв турботи, справжнє кохання та відданість дітей. Вона здатна розправити крила і гідно нести почесне звання, дароване їй Господом. ЗВАННЯ – БУТИ ЖІНКОЮ!
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар