Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,0 °C
ясно

Статті

ШІСТЬ ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ З МАТЕМАТИЧНОГО КУБКУ ЄВРОПИ У ВІННИЧАН
21 червня 2012, 00:00
ШІСТЬ ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ З МАТЕМАТИЧНОГО КУБКУ ЄВРОПИ У ВІННИЧАН
З 31 травня по 3 червня у Парижі в університеті ядерної фізики ім. П’єра та Марії Кюрі проходив ХІІІ Математичний кубок Європи.
Участь у ньому взяла і команда з України, до складу якої увійшло 7 учнів вінницьких шкіл, двоє дітей з сільських шкіл нашого регіону, студентка Київського національного університету ім. Т.Шевченка (випускниця вінницької школи) та викладач Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.
Вінницький міський центр з інтеграції до європейського та світового освітнього простору вже одинадцятий раз представляє Україну у Математичному кубку Європи. Це змагання досить високого рівня, і щороку наша команда показує високі результати.
В конкурентній боротьбі з командами європейських країн виступала математична збірна України, яку формував Вінницький міський центр з інтеграції до європейського та світового освітнього простору. Очолювали команду Відмінник освіти України, член Адміністративної ради міжнародного комітету математичних змагань вчитель математики Кривошея Ігор Михайлович та Заслужений вчитель України Збожинська Тетяна Станіславівна.
Вінницька команда гідно виступила на європейських інтелектуальних змаганнях і виборола 6 золотих, 6 срібних і 2 бронзові медалі. В тому числі 2 золотих і одну бронзову медаль виборов Кривошея Ігор Михайлович в змаганнях серед вчителів математиків країн Європи.
Під час Математичного кубку Європи юні українці змагалися в різних напрямках. Вони шукали виграшні математичні стратегії, розв’язували комбіновані логічні задачі. Досить складним завданням було змагання з усного рахунку. Діти за кожні 15 секунд повинні були розв’язати логічну задачу і писати відповідь. і в цьому конкурсі вони показали найвищий рівень.
В рамках Математичного кубку Європи працював міжнародний Салон математичної освіти і культури, де в 98 павільйонах було представлено освітні та навчальні осередки різних країн Європи та світу. Серед них був і павільйон України, роботу якого забезпечували педагоги Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору. За 4 дні роботи через павільйон пройшло 25 тисяч відвідувачів (учні, вчителі, науковці, громадські та наукові діячі різних країн світу), які знайомились із методичними знахідками та здобутками, на яких українське вчительство ростить юні математичні обдарування.

Департамент у справах ЗМІ
  та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар