Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
17 листопада 2019
8,0 °C
пасмурно

Статті

ЩО ВАЖЛИВІШЕ: РІЗДВО ЧИ НОВИЙ РІК?
06 січня 2013, 00:00
ЩО ВАЖЛИВІШЕ: РІЗДВО ЧИ НОВИЙ РІК?

Як швидко збігає час! Здавалося б ще вчора було сонячно, тепло, а вже сьогодні вдарили морози. Ми й не помітили як все навколо покрилося білосніжною пухнастою ковдрою. Засніжені вулички, які освітлюють ліхтарі, смолянистий солодкуватий запах хвої та соковитих мандаринок у повітрі, яскраві вогники у вікнах будинків, смачненькі духмяні запахи випічки та пухнаста ялинка, вбрана іграшками, гірляндами та дощиком - все це ознака одного, свята наближаються. Їх чекають з нетерпінням майже у двохстах країнах світу, адже Різдво і Новий Рік - це особливі свята у житті кожного. Це заповітні мрії та спогади з дитинства. І якими б нас не робило життя, побутові проблеми чи втома - нам усім хочеться побачити різдвяну зірку та урочисто затамувати подих під бій годинника опівночі і повірити у казку.

Але чи не виникало у вас таке питання: «А що ж важливіше: Новий Рік чи Різдво?» До якої події потрібно ретельніше готуватись? Хтось скаже,що найважливіше Різдво, адже це народження спасителя нашого, а Новий рік - це звичайне свято. Інші - навпаки більшого значення приділяють підготуванню до Нового Року. Тож що ж все таки важливіше?

Зовсім трішки залишилось до Нового Року! Всі ми з нетерпінням чекаємо, що трапиться щось таємниче, особливе у цей чарівний вечір. Кожен таїть у собі надію на прекрасне, щось хороше. Загадує найпотаємнішу мрію та надіється, що вона неодмінно здійсниться. Ми заздалегідь ретельно готуємось до нього: купуємо найгарнішу ялинку, складаємо святкове меню, обираємо подарунки для своїх рідних та близьких. Очікуємо на Діда Мороза, сподіваючись, що він здійснить всі наші бажання та настане новий етап нашого життя, все зміниться на краще. Новорічна лихоманка охоплює все навколо.

Різдво вважають святом сім'ї, його традиційно святкують у родинному колі. Період приготування до Різдва - це Богом благословенний час для того, щоб забути старі образи, перепросити в тих, кого ми могли образити, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поряд з нами протягом усього часу. Це одне з найбільших християнських свят року, яке з нетерпінням очікують у всьому світі. Існує багато цікавих традицій, які з року в рік із задоволенням всі виконують. Найголовніше під Різдво — це побажати один одному щастя, здоров’я та добробуту. Цього дня всі навідують своїх близьких родичів, хресних батьків, згадують і вшановують померлих предків. Різдвяна ніч — це ніч, коли очищається та висвітлюється душа, і ми повинні усвідомити вічні духовні цінності. Це свято радості та мудрості.

Отже, кожен сам обирає, що для нього є важливіше: Різдво чи Новий Рік. Головне вірити у дива та сподіватися на те, що всі мрії здійсняться і все буде так, як ви того хочете. Нехай ці свята принесуть добро, мир і спокій, нехай справдиться все, на що ви сподіваєтесь і чого прагнете. Чарівного вам Різдва і веселого Нового Року.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар