Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 січня 2020
1,0 °C
пасмурно

Статті

ШАНС ВИЖИТИ
11 травня 2012, 00:00
ШАНС ВИЖИТИ

Притулок для бездомних собак (стерилізаційний центр) повідомляє проте, що стерилізація тварин не шкодить здоров’ю та дає можливість безтурботно жити в сучасних умовах.
Деякі люди, які приходять до нас взяти песика, інколи не знають про стерилізацію. Кажуть, що не чули або чули, що після операції собаки не можуть повноцінно існувати. Все це міф, не вірте, не бійтеся взяти «дівчинку». Після операції «дівчата» відходять в межах від 1 дня до 1 тиждня. Смертельної небезпеки не має, займаються стерилізацією бездомних собак в усіх країнах світу. Україна істотно в цьому напрямі відстає, про цей факт свідчать жахливі відео вбивств собак напередодні “ЄВРО-2012”. У деяких країнах на вулицях не побачиш ні одної бродячої тварини, а у нас ситуація критична.

У вінницькому притулку утримується більше 200 собак, які частково стерилізовані. Переважно собаки за статевою ознакою – «дівчата». В будь-який час, з понеділка по неділю, ви можете прийти і взяти собі вірного чотириногого друга. Ми надаємо допомогу у стерилізації бездомних тварин за рахунок коштів, які виділяє міська влада. Все, що вам потрібно зробити, це подзвонити за номером 57-24-51 та в телефонному режимі домовитись про проведення операції. Разом ми зможемо зменшити кількість бездомних тварин. Притулок знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Сабарівська, 5 (300 м від зуп. "Електромережа").

Оксана Кучма,

тел: (063)9506129; 57-24-51

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар