Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 квітня 2019
14,0 °C
пасмурно

Статті

Серце українського телебачення
18 листопада 2013, 00:00
Серце українського телебачення

Нещодавно, групі студентів-журналістів другого курсу Вінницького педагогічного університету пощастило побувати в студії Першого національного телеканалу.

Нашим екскурсоводом була директор музею ТБ Лариса Богданова. Саме вона ознайомила майбутніх журналістів із життям каналу за кадром. Спочатку ми потрапили в музей. Екскурс у минуле дав змогу доторкнутися до історії. Перші мікрофони, диктофони, відеокамери, комп`ютери, телефони та обладнання для монтажу відеоплівок – усе це можна було побачити там. Саме з цієї техніки розпочалася робота та перші зйомки. Також з уст пані Лариси дізналися про історію заснування та розвиток каналу. На сьогодні Перший національній – єдиний в Україні, що забезпечує покриття 97% території держави. Його програми орієнтовані на всі соціальні верстви населення. Передачі можуть дивитися не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Наступним етапом було знайомство з особливістю роботи тих, хто залишається за кадром та структурою Першого національного. Мас-медівники відвідали величезні приміщення, де знімають передачі та ток-шоу. Особливо вразила величезна кількість якісної освітлюваної техніки, камер та спеціалістів, що задіяні в зйомках. Також ознайомилися з апаратно-студійним блоком. Велику роль відіграють працівники, які оформлюють студії, встановлюють декорації, займаються зйомкою та монтажем матеріалів. Їх робота надзвичайно плідна та оперативна, адже від них залежить якість та своєчасний вихід передач.

Далі побували у newsroomі. Саме тут, молоді журналісти відчули і побачили оту відповідальність та злагоджену роботу колективу перед і в прямому ефірі, де кожна людина відіграє неабияку роль та не має права на помилку. Мали змогу познайомитися зі Світланою Леонтьєвою – ведучою новин.

Вінницькі студенти-журналісти отримали багаж цінної інформації та позитивні емоції. Пройнялися тією атмосферою та на кілька годин стали частинкою одного великого цілого – Першого національного. Працівники телеканалу не просто виконують свою роботу, а займаються улюбленою справою. Це досвідчені та талановиті професіонали, які роблять наше життя цікавішим та інформативнішим. Недарма Національну телекомпанію називають «кузнею кадрів» українського телебачення.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар