Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 лютого 2020
6,0 °C
ясно

Статті

РОСІЙСЬКИЙ ГАЗ ЗАМІНЯТЬ РОЗУМНІ ГОЛОВИ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ
19 квітня 2012, 00:00
РОСІЙСЬКИЙ ГАЗ ЗАМІНЯТЬ РОЗУМНІ ГОЛОВИ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ

Для припинення газового шантажу України необхідна інноваційна перебудова енергетичного комплексу. Розвиток ядерної енергетики на розпаді урану через забруднення навколишнього середовища радіонуклідами виявився тупиковим. Аварія на японській ядерній електростанції «Фокусіма-наочно це довела. Мільярдні кошти витрачені США, Росією та іншими державами на отримання технології термоядерного синтезу водню не дали позитивного результату через брак правильної теорії.

Проте у нас є підстави стверджувати, що холодний протон-протонний синтез існує в природі. Останнім сенсаційним відкриттям стали результати американської космічної експедиції до комети сімейства Юпітера 81Р Вільда 2. Апарат «Стардаст» пролетів на відстані 236 км від поверхні ядра комети і зробив детальні знімки. Розмір ядра 1,65x2,00x2,75км. Альбедо 0,03-0,015, тобто комета майже не відбиває світла. Згідно із сучасними поглядами про комети, вчені мали б побачити скупчення льоду та замерзлих газів. На знімках же видно загострені піки висотою більше 100 м і кратери 150 м завглибшки. Іншим сюрпризом була велика кількість (більше 25) та висока активність вузьких потоків частинок (джетів), що вилітали з різних частин поверхні ядра. Зонд «Стардаст» був буквально зрешечений цими частинками під час прольоту через три гігантські джети. Дванадцять таких частинок розміром більше кулі пробили захисний шар космічного апарату.

Капсула з кометною речовиною була успішно доставлена на Землю. Аналіз показав, що в кожній четвертій присутні «високотемпературні» мінерали форстеріт та кальцієво-алюмінієві компоненти, що формуються при температурі більше 1000 градусів. Комета Вільда 2 виявилась літаючим космічним вулканом. Звідки ж в надрах комети такий високий тиск і температура, коли на поверхні космічний холод? Відповідь може бути лише одна: там йде холодний ядерний синтез водню, і лише він може бути причиною такого феномену протягом мільйонів років.

Це відкриття дає підстави стверджувати, що холодний ядерний синтез йде і в надрах нашої планети Земля. Ядро Землі діаметром 3471 км знаходиться в рідкому стані при температурі 2000-3000 градусів. Сучасна наука пояснює постійне виділення енергії розпадом радіоактивних елементів. Але тоді виникає запитання, чому у вулканічній лаві немає радіоактивних продуктів розпаду стронцію, кобальту, цезію та інших. Чому Чорнобильський реактор зі 130 тоннами чистого урану згас через три місяці, а земний «реактор» горить вже 4,5 мільярди років? Лише холодний ядерний синтез може дати таку енергію.

Наші академіки просто бояться повірити в очевидне-неймовірне: всі елементи природи, до трансуранових включно, синтезовані на Землі з виділенням енергії!

Вінницькі науковці та випускники технічного університету розробили абсолютно нову теоретичну базу для пояснення процесу протон-протонного синтезу, і після експериментального підтвердження можна буде розробити новий тип реакторів. Ми зрозуміли, що протон-протонний синтез можливий лише при відповідній орієнтації їх магнітних моментів і йде навіть при космічному холоді. Саме так народжуються зірки. Зараз проходить процес патентування нового способу отримання енергії.

На неодмінні закиди скептиків і консерваторів хочу відповісти словами Альберта Ейнштейна, якого запитали, як робляться великі відкриття. Геніальний вчений відповів, що є дуже багато розумних людей, які твердо знають, що чогось створити неможливо. Знаходиться такий собі «неграмотний», який цього не знає. Ось він-то і робить відкриття!

Україна має талановиту та освічену молодь, і ми радимо всім: сумнівайтесь, творіть і здобувайте!

Валерій Кульматицький,

заступник голови Вінницької обласної організації

Української екологічної асоціації «Зелений світ»

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар