Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
17 листопада 2019
8,0 °C
пасмурно

Статті

РАДА РЕГІОНІВ ОБГОВОРИЛА ПЛАН РОБОТИ НА 2013 РІК
26 грудня 2012, 00:00
РАДА РЕГІОНІВ ОБГОВОРИЛА ПЛАН РОБОТИ НА 2013 РІК
25 грудня у Києві відбулося підсумкове засідання Ради регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича. Глава держави разом з очільниками областей обговорив результати виконання державної стратегії розвитку в 2012 році, а також завдання, які стоять перед владою на 2013 рік. Участь у засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк.
У своєму виступі Віктор Янукович зазначив, що підготовка Національного плану дій на 2013 рік завершується і незабаром він буде затверджений відповідним Указом Президента України. Глава держави наголосив, що керівники виконавчої влади повинні забезпечити належне виконання завдань, спрямованих на реалізацію структурної перебудови економіки з максимальною участю національного капіталу та фокусуванням на внутрішній ринок.
Віктор Янукович також наголосив, що практична реалізація нової регіональної політики буде серед важливих завдань влади в наступному році. Йдеться, зокрема, про перехід регіонів і громад до системного освоєння власних ресурсів на стратегічних засадах, поширення міжрегіональної співпраці.
– Держбюджет-2013 практично не містить вирішення цих завдань. Викликає суттєві запитання обґрунтованість розподілу цільових коштів на заходи соціально-економічного розвитку окремих територій. Коштів, виділених у державному фонді регіонального розвитку для прямого бюджетного фінансування проблем розвитку регіонів - один мільярд гривень, далеко недостатньо, - зазначив Президент.
У наступному році, нагадав він, передбачено запровадження нового механізму функціонування державного фонду регіонального розвитку - залучення під державні гарантії кредитів, які використовуються для реалізації його завдань і заходів. Глава держави доручив Уряду опрацювати тему запровадження цього механізму, а також значно підвищити рівень фінансування бюджетів розвитку регіонів.
Віктор Янукович окремо наголосив: регіональні програми та стратегії мають реалізовуватись синхронно із завданнями загальнодержавного Національного плану дій на поточний рік.
– Ефективність їх впровадження великою мірою залежить від того, як враховуються конкретні потреби і запити населення регіону, як використовується потенціал місцевого бізнесу, - сказав він.
Глава держави запропонував обов’язкове запровадження регулярних моніторингів регіонального розвитку.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар