Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2019
-6,0 °C
снегопад

Статті

ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ ВИРІШУВАЛИСЬ НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ ТА КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
18 квітня 2013, 00:00
ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ ВИРІШУВАЛИСЬ НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ ТА КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
12 квітня 2013 року відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Окрім членів комісії, участь в засіданні також взяли представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Управління спільної комунальної власності територіальних громад області і вінницькі журналісти.
Дев’ять важливих питань було розглянуто депутатами облради, серед яких внесення змін до Програми забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Вінницької області на поточний рік, питання діяльності керівників соціальних закладів - об’єктів спільної власності територіальних громад області та інші. Окремі з питань потребували фахового розгляду членами комісії з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя, що спонукало голову Бюджетної комісії Наталію Гетце запропонувати спільний формат розгляду питань. Такий формат розгляду даних питань, на думку Наталії Миколаївни, забезпечить ефективний розподіл та використання бюджетних коштів на підставі спільного обговорення та прийняття рішень. Також, завдяки проведенню постійного моніторингу та контролю за діяльністю об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад визначається раціональність та подальша важливість фінансування об’єктів, що впливає на позитивне зростання величини доходів та загальний бюджетний процес області.
А вже під час спільного засідання постійних комісій обласної Ради з питань охорони здоровя, курортів та здорового способу життя (Солейко Н.П., Шумигора Н.Б., Височанська Т.Г., Горбатюк І.М., Конотоп О.П., Спірідонова Л.М., Якимець В.П. ) та з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Гетце Н.М., Федоришин В.С., Михайленко П.М., Вернигор І.В., Любінін А.О., Підлісний В.Г.), депутати розглянули 2 питання порядку денного, зокрема про використання субвенцій Департаментом охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації у 2012 році. Свою думку з цього приводу висловлювали також директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Копачевський М.А. та Білоус Д.М. – заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, які також взяли участь у засіданні комісії.
Варто наголосити, що саме після такого спільного обговорення, були розставлені усі крапки над «і» та члени зібрання підтримали винесені на порядок денний пропозиції. Актуальність даних питань є беззаперечною для громади області, адже вони сприятимуть підвищенню ефективності впровадження реформи охорони здоров’я у Вінницькій області та забезпеченню високих стандартів надання соціальних послуг населенню. За словами Голови Бюджетної комісії Наталії Гетце, проведення спільних засідань в такому форматі є ефективним та необхідним, адже вони витримується прозорість прийняття відповідних рішень депутатами, враховується думка кожного з присутніх: представників комунальних установ області, органів державної влади, депутатів. Важливим є і те, що участь у засіданні взяли представники засобів масової інформації, це свідчить про відкритість влади та готовність до діалогу.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар